Lapsesuu

… ehk millised me oleme 2019/2020 õppeaastal:

 

TÜDRUKUD

47352469_1009668745891860_5116216050026807296_nMargaret – väga sihikindel, pühendunud ja ettevõtlik. Tugeva iseloomuga ning võitleb lõpuni. Suureks eeskujuks kõikidele väiksematele. Mingi üli kiire ju! Trenn on alati esikohal. Marx. Tegemist on väga targa, toreda, ilusa, sportliku, lõbusa, heasüdamliku ja armsa neiuga. On kõigiga sõbralik ning kohtleb kõiki võrdselt. On abivalmis ja hooliv. Kõige nummim naeratus. Organiseerija, hea suhtleja. Räägib palju. Iga asja kohta on oma arvamus. Trenni teeb korralikult. Ei meeldi, kui trennis viilitakse. Ameerika. Ühte asja pole mõtet teha – vaielda, see saab olema väga raske ja suht mõtetu. Tema sõna jääb peale. Samal rajal ujumine on ka hirmutav. Huvitavad horoskoobid.

 

 

IMG_7063-1024x1024Meribel – meie avavee kuninganna. Vastupidav pikamaaujuja. Mersu. Väga sportlik, ilus, pikk, tark, tore, heasüdamlik ja rõõmsameelne. Treeningutel väga keskendunud ning korralik.  Teeb palju trenni. Alati valmis aitama. Naerab palju. Väga mõistev, ei võta kõike liiga tõsiselt ega mõtle üle. Äge tüüp. Temaga saab alati nalja. Hea huumor.

 

 

59849435_2656408051054284_2244710514896666624_nElisabet – rõõmsameelne, sportlik, armas, sõbralik, hooliv, heasüdamlik ja väga tore. Tundub vaikne, aga tegelikult on väga jutukas. Pätile meeldib vinguda. Köhimise meistriklass. Laiskus. Läheb kiiresti rikki e. kas on tihti haige või vigastatud. Laagris on alati igaks juhuks kaasas isiklik apteek. Lahe stiil. Omapärane huumor. Ujumises täitsa pro. Jooksmine tuleb ka hästi välja. Käed tugevad nagu härjal. Imeilus tüdruk. Ilusad pruunid silmad. Nunnu ja naljakas. Ümmargune pea. Ümiseb omaette. Minu kõige parem sõbranna. Meeldivad soojad sokid ja kaerapiim.

 

 

 

IMG_3017 (2)Hanna Grete – kes siis ei tea Hanna Gretet! Täiega äge tegelane. Ta on väga jutukas ja hea suhtleja. Väga seltskondlik. Alati esimene, kes teeb uute inimestega tutvust. Saab kõigiga hästi läbi. Tore, abivalmis, siiras, mega hooliv, rõõmsameelne ja väga uudishimulik. Hoolitseb kõigi eest. Tahab, et kõik õnnestuks. Motivatsiooni on palju. Meeldib organiseerida. On väga kirglik ja emotsionaalne. Kui ta midagi teeb, siis ikka nii, et hinges põleb tuli. Vahel käib närvidele. Oi kuidas meeldib käsutada. Boss. Oskab teha kurja nägu. Võib saada kiiresti vihaseks. Ja kui ta on pahur, siis on soovitav natukene aega hoida eemale. Pikk. Väga ilus ja nunnu. Hea jutukaaslane. Hannamanna. Paras naljatilk. Ilusad pruunid silmad.

 

50872921_2481232961905128_4964171304350515200_n (2)Martine – tema seltskonnas ei hakka kunagi igav. Energiline, rõõmsameelne, humoorikas, naljakas, vaimukas, alati heas tujus, ilus, väga sõbralik ja tore tüdruk. On väga jutukas. Pole kedagi, kellega ta ei räägiks. Esinemiseks alati valmis. Meeldib kuulata muusikat. Laulab ja tantsib koguaeg. Tik-tok ei meeldi. Suudab alati midagi huvitavat välja mõelda. Päiksekiir minu igas päevas. Äge ja huvitav stiil. Suure silmaringiga. Haugi mälu. Meeldib proovida uusi asju. Ägetate trikkidega tüüp. Patsipunuja. Meeldib muuta oma soengut. Väga hooliv ja kõigiga arvestav. Vahest liiga särtsu täis. Teda näeb harva halvas tujus. Näiteks on õrna unega. Kui tal ei lasta magada, siis on kuri. Showmen. Duracelli jänes. Sarkasm on Martine teine nimi. Joob väga palju vett. Meeldivad banaanid. Lemmik söök on tšillikaste ja sibularõngad.

 

IMG_20190829_113617 (2) Mari-Liis – eriline neiu. Väga vinge, ilus ja nunnu. Tore, sõbralik, lahke, alati valmis aitama. Koguaeg särab. Jutukas, naljakas ja omamoodi. Salapärane. Koguaeg naeratab. Naer on nakkav ja üli naljakas. Vahest naerab ka omaette ning mitte millegi üle. Mõtted on revolutsioonilised. Kellele Mammu ja kellele Mari. Vlogger ja Tik Toker. Hea pikamaaujuja. Lemmik on tume šokolaad. Küsib teistelt, mida panna selga. Kuidas sa tead, et Mari on vannitoas? Keegi seal laulab üksi ja see on kindlasti tema. Õunamahl on kindel lemmik.

 

cof_vivid

 Triinu – Triinu-Biinu on meil nii tark ning alati kaalub läbi kõik võimalused, et leida neist parim lahendus. Väga tore, sõbralik, jutukas, rõõmsameelne. Nii hooliv ning mõtleb ikka ja alati teistele. Humoorikas. Nali on väga hea.  Armas tüdruk. Vapustavalt kena. Iseseisev noor naine. Mega nunnu naeratus. Mulle väga kallis. Minu topelt gänger. Treenib korralikult.  Väga hea rattur. Öösiti ei tegele väga magamisega. Triinu, millega sa siis tegeled? Lakib palju küüsi. Iga päev on küüned uut värvi. Tik Tok. Meeldib kreemitada. Väga hea patsipunuja. Magades meeldib ka rääkida. Temaga on tore samal rajal ujuda.

 

Jenny

väga lahe tüdruk. Temaga ei hakka kunagi igav. Jenny on energiline, positiivne, sõbralik, lahke, rõõmsameelne, julge ja lõbus. Mõistab nalja, ajab teised naerma ja võib ka enda üle naerda. Hoolib väga oma sõpradest. Aktiivne suhtleja. Omapärane stiil. Lahe muusikamaitse. Kaelaga krõksutab kõvasti, sa kuuled seda. Fännab Ameerika autosid, värvilisi sokke ja retromuusikat. Väga osav kaartide segamises.

 

Mona

tema puhul arvavad paljud, et ta ei räägi palju ja on vaikne ning rahulik. Tegelikult oma seltskonnas on ta vägagi jutukas. Temaga ei hakka kunagi igav. Monal on hea huumorisoon ja oskab hästi teistel tuju tõsta. Teeb palju nalja ja naerab ise palju. Väga töökas. Ta on armas, tubli, tore ja lõbus tüdruk. Meeldib Justin Bieberi muusika. Tal on painduvad liigesed. Mona on väga tore sõber, kellega saab kõigest rääkida.

 

Anita

väga hea ujuja ja jooksja. Anita on tore, sõbralik, sportlik, ilus ja armas tüdruk. Võib tunduda ka salapärane, sest tal on tihti selline kahtlustav pilk. Naeratab palju. Räägib palju. Jututeemadest puudust ei tule. Temaga saab alati nalja. Koguaeg toimub midagi. Anitale väga maitsevad virsikud ja maiustused ning meeldivad ilusad riided. Väga painduv. Talle sobib tukk. Ärkab alati viimasel hetkel. Telefon on tihti kadunud. Väga hea sõber.

 

Angelina

hästi armas, siiras ja rõõmsameelne tüdruk, kelle silmad alati säravad. Anksu on meil energiline, sportlik ning aktiivne. Teeb korralikult trenni. Hea seliliujuja. Tore trennikaaslane. Meeldib puhtus ja kord. Gucci tüüpi. Meeldivad fotoshootid ja muusika. Teab kõiki laule ning laulusõnu. Ja siis ta laulab ja laulab ja laulab. Angelina on väga ilus, sõbralik ja jutukas. Maitsevad Geisha kommid. Väga lahedad ja ilusad silmad, mis võivad su ära nõiduda. Mulle meeldivad tema tedretähnid. Ilusad juuksed ja varbad. Temaga on tore koos olla.

 

Hanna-Marleen

sportlik, lahe, armas, jutukas, tore, tubli ja rõõmsameelne tüdruk. Teeb palju trenni. Lemmik stiil on konn. Tegeleb ka triatloniga. Meeldib selga ronida. Mõnikord võib ka pirtsutada. Väga hea sõber.

 

 

Katarina

armas, ülienergiline, rõõmsameelne, julge, tubli, väga tore, avameelne ja sõbralik tüdruk. Katu on väga jutukas. Saab kõigiga hästi läbi. Trennis jutustab palju. Ta on meil ka akrobaat, paindub mega hästi ja oskab igasuguseid trikke. Näiteks oskab teha ilma käte abita “hundiratast”. Meeldib ka tantsida. Temaga saab palju nalja. Vahva plika. Jalkaäss. Hea tiimikapten. Õega vist koguaeg kaklevad. Hirm on ämblik.

 

Loreen

armas, rõõmsameelne, tore ja tubli tüdruk. Väga asjalik. Teeb korralikult trenni. Aktiivne suhtleja, alati on tal midagi rääkida. Tegeleb ka triatloniga. Võib solvuda. Hea sõber.

 

 

Elis

tundub vaikne ja rahulik. Aga kui sa nii arvad, siis ei tunne sa teda üldse. Lahe tüdruk. Väga nunnu, sõbralik, abivalmis ja tore. Mõnus iseloom. Väga energiline. Temaga ei hakka kunagi igav. Ei solvu peaaegu mitte kunagi. Elisele meeldib ujuda konna ja ratsutada. Laagri jooksul suudab kohvri nii segamini ajada, et koguaeg on midagi kadunud. Väga ilusad juuksed.

 

Anee

Mirtel

väike tegus päiksekiir. Mirtel on meil “päike igas päevas”. Üli nunnu, alati naeratus näol, energiline, aktiivne, väga tubli, julge ja särtsakas. Talle meeldib lolluseid korda saata. Ujumise kõrvalt ka väga tubli triatleet. Jookseb väga hästi ja meeldib ujuda pikki distantse. On ka väga painduv ja oskab igasuguseid trikke. Pingutab ning on väga kiire. Oskab igasuguseid asju meisterdada. Siimarite dünastia noorim esindaja. Tal on väga ilusad trikood. Mirtel on nii tore!

 

 

 

Kirke

väga nummi. Kirke on väga rõõmsameelne, tore, lõbus, armas, sõbralik ja energiline tüdruk. Teeb korralikult trenni. Tegeleb ka triatloniga. Väledate jalgadega. Kui ta oma tahtmist ei saa, võib ta olek sekunditega muutuda. Väga hea sõber!

 

 

Alice Agathe

alati rõõmsameelne, tore, sõbralik, vaikne, mõistlik ja armas tüdruk. Pikad käed, jalad ja juuksed. Tegeleb ka võimlemisega. Trennis annab endast alati parima.

 

 

Johanna

väga südamlik, armas, tark, tubli, tore, rõõmsameelne, jutukas ja seltskondlik tüdruk. Muretseb paljude asjade pärast.

 

Greete

 

Miriam

nii nummi väike delfiinikene. Mirru on meil tore, rõõmsameelne, sõbralik, jutukas, väga asjalik, seltsiv, samas ka väga kangekaelne ja võistlushimuline. Energiat jube palju. Blond ja mega armas. Meeldib ka tantsida.

 

Polina

väga tore, sõbralik, rõõmsameelne, jutukas, südamlik, tubli ja asjalik tüdruk. Alati kui vaja, aitab. Energiat on palju. Polina on nii nunnu ja lahe. Vend kutsub teda tulnukaks.

 

Sofja

 

 

POISID

Mark S.

hästi sõbralik, energiline, hooliv, julge, jutukas ja laheda huumorisoonega. Huvitavad naljad ning naljakas naer. Läheneb paljudele asjadele huumoriga. Meeldivad lollused ning lollid naljad. Väga tore ja lõbus poiss. Temperamentne. Markiga ei ole mõtet vaielda, ta ei jää enne vait, kui tema sõna jääb peale. Treeningutel on keskendunud ja võtab sporti väga tõsiselt. Oskab kõike. Klubi kõige kiirem konnapoiss. Akrobaat. Meeldivad ka ekstreemsed trikid ja -alad. Jookseb väga hästi. Ta on tõeline jalkaäss ja peamine väravatekütt. Väike soovitus, jalkas ole parem Marki tiimis. Meeldib tantsida. On väga osav asjade lõhkumises. Näiteks mütsid lähevad väga ruttu katki. Vigastab ennast tihti. Kõlar on alati kaasas ja tümps mängib. Talle ei meeldi jalamassaž. On väga osav rajast tõmbamises. Maitseb burger.

 

Anders

heasüdamlik, tore ja jutukas poiss. Meie “pikk latt”, ta on pikk. Kossuäss ja jalka kahur. Natukene ka kannatamatu. Alati on midagi rääkida ja kõigele on vastus olemas. Vilistab super hästi. Väga äge muusikamaitse ning huvitavad tantsuliigutused. Naljakas naer. Tulevane ärimees.

 

 

 

 

Aleksander

väga heasüdamlik, üli hooliv, armas, sõbralik, abivalmis, rõõmsameelne ning väga hea huumoriga poiss. Ta on vaimukas ja kõva naljamees. Väga tark. Reaalained on tugevad. Osaleb olümpiaadidel. Muidugi lokid! Kõige lahedamate ja ilusamate lokikestega poiss. Sasipea, kellel on peres  ainukesena sellised lokid. Kampus suudab jääda igas olukorras rahulikuks. Tasemel DJ. Meist suurim Tommy Cashi fänn. Meeldib Adidas. Nii kõva vend, et sõitis jalgrattaga isegi posti kõveraks.

 

 

 

Kaspar

kihvt poiss, temaga koos olles ei hakka igav. Ta on tore, heatahtlik, sõbralik, hooliv, seltsiv, väga jutukas ning hea huumoriga. Hea treeningpartner ja sõber. Motiveeritud. Hea delfiiniujuja ning suudab üllatada pikematel distantsidel. Pikk ja peenike. Vaatab palju filme ning kuulab muusikat. Naudib arvutimänge. Maitseb rämpstoit, aga kaal ei tõuse. Suuga oskab teha paugu häält. Vahel läheb närvi, siis võib muutuda jonnakaks. Maitsevad õunad.

 

Christopher

väga armas poiss, väga hea südamega. Chris on motiveeritud. Tal on suured unistused ning on täie hingega pühendunud ujumisele. Väga hea konnaujuja. Rõõmsameelne, jutukas, tubli, heatahtlik, väga sõbralik ja hooliv. Soovib kõigile head. Spordifanat, kelle jaoks on üleüldse sport põnev. Teab peast enam vähem kõiki ujumise maailmarekordeid. Täielik vormelihull ja eriti meeldib Sebastian Vettel. Meeldib jalgpall ning mängib seda ka ise hästi. Pikka kasvu. Hea sõber.

 

Harri

tore, vaikne, rahulik ja sõbralik poiss. Meist parim lõuatõmbaja. Teeb korralikult trenni ning on alati kohal. Mängib hästi jalgpalli.

 

 

Artur

meie multitalent. Artur on väga tore, sõbralik, abivalmis, rõõmsameelne, siiras, hooliv ja toetav. Elab sinu tegemistele kaasa. Samas ka väga mõistlik ja tasakaaluka jutuga. Mega lahe inimene. Saab kõigiga hästi läbi. Väga korralik treenija. On väga töökas. Ei puudu treeningutelt. Teda ei kuule kunagi virisemas. Võistlushimuline. Andekas poiss. Suurepärane ujuja. Kiired jalad. Jookseb hästi. Täielik jalkaäss. Võib öelda, et sobivad kõik spordialad. Energiajänku, kellel on üleliia energiat ning ta on väsimatu. Hea huumorimeel. Omapärane armas naer. Väga hea sõber. Tulevikus tegija.

 

Hans-Mikk

ülivahva ja lahe tüüp. Hans on tore, sõbralik, lõbus ja seltskondlik. Mega pikk. Tubli treenija, kellel leidub treeningutel ka aega jutustamiseks ja lollitamiseks. Hea huumorimeel. Temaga saab nalja. Vahest teeb treeningud nii lõbusaks. Andekas noor ujuja. Kui tahtmist on, tulevikus tegija. Suured silmad. Mullivannis laiutab. Märksõna “tüdrukud”. Väga hea sõber.

 

Georgi

väga tore, rõõmsameelne ja sõbralik poiss. Samas ka kangekaelne ning võistlushimuline. Gošale meeldib tähelepanu ja on väga enesekindel. Koguaeg veab kõigiga kihla. Temaga on tore vaielda. Kergesti alla ei anna, üritab edasi.  Väga jutukas. Teeb palju nalja. Julge, samas kardab õudukaid. Koguaeg pruun. Kihvt naer. Lahe kutt.

 

Robin

väga tore, armas, sõbralik, rõõmsameelne, naljakas ja vahva tüüp. Kõva naljamees. Temaga igav ei hakka. Ise naerab palju ning tal on naljakas naer, mille peale hakkavad kõik naerma. Tugev musklimees. Duubel meie Mikost. Energiat on palju. Teeb korralikult trenni ja ei virise. Võistlushimuline. Võistlustel annab endast 110%. Delfa ujub jube hästi. Alati abivalmis, viisakas ning heasüdamlik. Kui sa temalt midagi palud, alati aitab ja teeb. Mängib hästi ka jalkat. Lahe vend. Väga hea sõber.

 

Lars

väga jutukas ja kõva naljamees. Väga sõbralik, tore, siiras, rõõmsameelne, abivalmis ning naljakas tüüp. Meeldib ujuda delfiini. Lemmikud on ruubiku-kuubikud. Oskab panna neid kiiresti kokku.

 

 

Richard

tore, rõõmsameelne, tubli, abivalmis ning tagasihoidlik poiss. Konnaujuja. Trennihimuline. Teeb korralikult trenni. Meeldivad pallimängud. Sõidab hästi rattaga. Tegeleb ka triatloniga.

 

 

 

 

Franz

tore, armas ja sõbralik poiss. Lahe tüüp. Trennis väga tihti ei näe. Tegeleb ka triatloniga. Äge soeng.

 

 

 

Andreas

tore, rõõmsameelne ja sõbralik poiss. Hüüdnimi Muffin. Mängib hästi palli.

 

Hendrik

 

Oliver

änksa tüüp. Oll on väga tore, armas, rõõmsameelne, sõbralik, julge ja tubli. Ütleb tihti “nunnu ju”. Väga jutukas. Pro mees. Koguaeg naeratus näol. Hansu väike koopia. Ujub hästi ja on osav ka pallimängudes.

 

 

Karl Erik

tore, siiras, sõbralik, rõõmsameelne ja tagasihoidlik poiss.

 

Aksel

 

Frode

üli nummi. Väga jutukas, rõõmsameelne, tore, julge ja lahe kutt. Äge soeng. Oskab hästi teha saltosid. Suurte tüdrukute lemmik.

 

Ernest

rõõmsameelne, tore, sõbralik ja abivalmis poiss. Hüüdnimi Hernes. Armsad pruunid silmad. Äge tüüp.

 

Hans Kristian

Jonas

Ragnar

Martin