Lapsesuu

… ehk millised me oleme 2016/2017 õppeaastal:

IMG_6706Kätlin – väga tore trennikaaslane. Alati abivalmis, ilus, sõbralik ja väga heasüdamlik inimene. Kardab ämblike. Väga hea seliliujuja. Temaga on tore koos trenni teha. Suure tahtejõuga. Hea suhtlemisoskusega.

 

 

 

 

 

IMG_7963Karleen – ta näeb välja nagu printsess. Karleenil on nii ilusad pikad blondid juuksed. Väga hea konnaujuja. Selle tüdruku naer on parim. Väga suur tahtejõud. Karleen on tore, sõbralik ja väga kena tüdruk.

 

 

144Sigrid – Siku on nii armas, super tore, heatahtlik, abivalmis, korralik, sõbralik ja väga kena tüdruk. Väga hea seliliujuja. Tal on alati naeratus näol.  Sigridile sobivad ilusad blondid juuksed. Väga emotsionaalne võistleja. Banaanid ei ole lemmikud. Kui ta neid sööb, siis lusikaga kraapides.

 

 

IMG_3671-1024x768Paula – parim “trennihull”. Teeb korralikult trenni ning rohkemgi veel.  Ujujast on saanud triatleet. Triatleedid, kartke Paulat! Tahtejõud on suur. Jookseb ka hästi pikka maad. Paula on meil sõbralik, tore, abivalmis, ilus ja väga laheda iseloomuga tüdruk.

 

 

merle-liivand-biathlonMerle – tore, energiline, rõõmsameelne ja abivalmis tüdruk. Merineitsi armastus on suur. Meeldib reisida ja maailma avastada.

 

 

 

 

 

IMG_06313-1024x768Meribel – hästi sõbralik ja tore neiu. Korralik treenija, alati teeb trenni. Pikamaaujuja. Mersu on lahe, positiivne ja väga ilus tüdruk. Tal on head naljad. Must huumor. Meeldib külmas avavees ujuda. Kui Mersu on külmas jäävannis või tal on lihtsalt külm, siis ta naerab. Loeb palju. Meeldib meeste tosse osta. Mersu on aeglane sööja ja riietuja. Puudub kordinatsioon. Mersu jalad on sama pikad, kui mõni poiss trennis. Kadestamist väärt jalad. Mingi valgujook on elu, ilma selleta ei saa. Meeldivad ka pallimängud. Tõmbab kergesti ligi vigastusi. Ei söö mannavahtu.

 

img_5311Mai Riin – sõbralik, jutukas, positiivne, lahke, abivalmis, ilus ja rõõmsameelne tüdruk. Meeldib palju jutustada. Räägib ja räägib ja räägib, jutt ikka otsa ei saa. Loeb palju ja armastusromaane.  Ta on nagu meie emme. Meeldib patse punuda. Väga energiline ja lõbus tüdruk. Tujud võivad muutuda. Väga hea suhtleja. Jooksmine ei ole meelistegevus.

 

 

 

 

img_263Reeli – armas, tore, naljakas, alati rõõmsameelne, julge, tubli, andekas ning ilus tüdruk. Väga jutukas ja aktiivne. Ürituste korraldamine tuleb hästi välja. Tark tüdruk, kuigi vahel tekivad blondid hetked. Kellel ei teki? Jooksmine ja jalka ei ole tema alad. Huvitav huumorisoon. Vetsupaber on alati kaasas.Tegeleb ka triatloniga. Sõidab hästi rattaga. Kõige sõbralikum ja heatahtlikum tüdruk trennis. Alati on sõprade eest väljas!

 

 

 

img_3587Margaret – kiire, sportlik, kena, lahe, rõõmsameelne, hooliv, sõbralik, positiivne ja ilusa naeratusega neiu. Ei söö kala. Uskumatu tüdruk, treenib korralikult ja tulemused on suurepärased. Ta on meil kange kui purikas, väga jäärapäine, ilma võistluseta alla ei anna. Just vajalik iseloom tippsportlasele. Tore trennikaaslane ning väga hea sõber!

 

 

 

 

img_1877Mariann – väga tore, lahke, alati rõõmsameelne ja lahe tüdruk. Ilusad juuksed. Väga hea õpilane ja viktoriinimeister. Meeldib lugeda häid raamatuid ja “Troonide mäng”. Väga loomingulise mõtlemisega ning tark. R-täht on lemmik.

 

 

img_2488Sarah – tore, tubli, hooliv ja ilus tüdruk. Teeb hästi trenni. Sarah ja kamm vajavad teineteist. Teksapüksid ja telefon on lemmikud. Hüüdnimi on Sahar. Sõidab hästi rattaga. Hiina pealinn on Jaapan? Jalkaäss. Naljakas ja ülilahe sõber!

 

 

 

 

HõivaEmma – sõbralik, lahke, rõõmsameelne, tore, alati positiivne ja väga ilus neiu. Ägetate häälitsustega. Trennis ujub Leedu ujumismütsiga. Võib tunduda rahulik, aga tegelikult lõbus tantsulõvi ning imeline sõber! Suur Eesti muusika fänn.

 

 

 

img_223Brita – huvitav, naljakas, kena, aktiivne, sõbralik, energiline, rõõmus ja salapärane tüdruk. Muidugi on ka hetki, kui tuju pole eriti hea, siis näitab seda välja. Tihti juhtub temaga õnnetusi. Jälle kusagilt valutab. Brita on kohusetundlik, teeb korralikult trenni. Pikamaaujuja. Lemmik riideese on teksapüksid. Temaga on tore rattaga sõita, laulda ja tantsida.

 

 

 

 

1896934_879543128804163_4822691968422055616_nMeril – lahe, tugev, ilus, tore ja sõbralik tüdruk. Õnnestub igal laupäeval sisse magada. Tundub vaikne ja tagasihoidlik, tegelikult on üllatusi täis. Temas peitub palju huvitavat.

 

 

 
img_2485Hanna Grete – kärsitu ja energiline tüdruk, kes võib muutuda väga kiiresti hulluks. See on naljakas. Lahe ning pöörane tüüp. Samas võib solvuda ka kiiresti. Siis uksed pauguvad. Räägib jube palju, kohati võib “surnuks” rääkida. Ta on meil särtsakas nagu säraküünal. Hanna Grete on abivalmis tüdruk. Temaga on koos väga tore. Patsipunuja. Mersuga aetakse segamini.

 

 

 

 

img_033Elisabet – magab palju! Ta ei viitsi kaua üleval olla ja armastab magada. Elisabetil on nii armsad pruunid silmad ning ta on väga nunnu. Rõõmsameelne, sõbralik ja omamoodi tüdruk. Vahel võib olla ka kuri. Ta on pigem vaikne ja tagasihoidlik. Jookseb kiiresti.

 

 

IMG_0242Alisa – tore, armas, rahulik, rõõmsameelne, sõbralik, lahke ja vaikne tüdruk. Mõni võib kahelda kas tal on ikka kõnevõime. Tegelikult on ta sõprade seltskonnas suur jutustaja. Alisa on väga sportlik ja kunagi ei virise, tubli treenija. Tore sõber!

 

 

 

 

 

img_236Mari-Liis – on meil tore, pisike, armas, lahe ja kena tüdruk. Meeldib muusikat kuulata ja lemmikjook on õunamahl. Mari-Liis on alati rõõmsameelne ning koguaeg naeratab. Teda võib tabada energia üledoos, sellest saame aru, kui võtab Mona kampa ja hakkavad ahve mängima. Ahvi tegemine tuleb väga naljakalt välja. Ei teagi, kas laagrid mõjuvad hästi või halvasti, aga sellel ajal muutub täiesti pööraseks, sest muidu on ta trennis vaikne. Järelikult on kool suur rahustaja. Angelinaga on suured sõbrantsid. Mari-Liis on väga tore sõber ja kihvt tüdruk.

 

IMG_4459Triinu – väga tore, sõbralik, armas ja tubli tüdruk. Rahulik. Pildistab hästi. Triinu on meie patsipunuja. Väga lahe sõber.

 

 

 

IMG_9205Gizela – naljakas, ilus, omamoodi ja lahe tüüp, kes räägib mega palju. Jookseb hästi. Trennis kohtume harva.

 

 

 

 

 

IMG_4081Mona – tore tüdruk, kes on rahulik ja vaikne. Temaga saab palju nalja.  Jookseb hästi. Meeldivad hobused. Laheda iseloomuga.

 

 

 

img_277Anita – kiire ja andekas ning väga hea konnaujuja. Energiline, uudishimulik ja tore tüdruk. Teeme palju nalja koos. Anita ja koristamine ei käi üldse kokku. Laagrites on asjad koguaeg segamini ja kadunud. Muidugi juhtub tal alati midagi. Mina olen õnnelik, et Anita on minu sõber!

 

 

img_226Mia – rõõmsameelne tüdruk, kellel on väga palju energiat.

 

 

 

angelinaAngelina – lahedate silmadega tüdruk. Rõõmsameelne, sõbralik, tore ning lahe sõber. Soengute meister. Temaga on koos olla täiega tore ja lõbus. Minu kõige parem sõber!

 

 

 

img_066Maria – ilusate pruunide silmadega tüdruk. Väga tore ja sõbralik. Jalgpallis julge. Olgu ees suur või väike, tema ei karda. Vigastused teda ei takista.

 

 

img_3403Anna – pikk, ilus, tore, rõõmsameelne ja abivalmis tüdruk. Hea sõber. Uskumatu, alati suudab võimatus kohas rattaga kukkuda. Anna on ka väga jutukas, alati leiab kellegagi millestki rääkida.

 

 

img_1866Hanna-Marleen – väga hea sõber. Tubli, püüdlik, rõõmsameelne, lahe, ilus ja sportlik tüdruk.

 

 

 

img_1870Katarina – nunnu pipikene. Ilus, tore ning sõbralik tüdruk. Temaga on koos lõbus. Katu võib näidata, kuidas “silda” ja “spakaati” tehakse. Küsi julgelt!

 

 

img_1258Loreen – tüdruk, kes koguaeg räägib ja räägib ja räägib ja räägib. Tegemist on hästi jutuka ning energilise tüdrukuga. Sõbralik, ilus ja tore. Võib solvuda kergesti, aga lepime ka kiiresti.

 

 

img_134Elis – väga armas, sõbralik, tore, lahe ja ilus tüdruk. Kes arvab, et Elis on koguaeg vaikne, rahulik ja tagasihoidlik, eksib täiega.

 

 

 

 

POISID

 

141Miko – suur “bodybuilder” ja jõusaali kuningas, kes teeb raskeid, aga lahedaid ÜKE treeninguid. Tahab vist meist kõigist ka teha bodybuilderid. Tegemist on hästi mõistva, avatud ja väga toreda sõbraga. Täiega äge tüüp ja tubli treenija. DJ-amet on kahtlane. TOPi tantsupoiste peatreener.

 

115Kristjan – Tore, lahe ja väga hea sõber. Energiat on palju. Soovib alati head ja ei tee teistele haiget. Tubli treenija. Kalevipoeg. Räägib palju. Meeldib mängida psühholoogi, mida ta päris hästi ei oska. Tantsulõvi ja tõeline Eesti mees. Enda naljad on ka naljakad naljad. Mänguasjad segavad vahel treeninguid. Alati positiivne ja rõõmsameelne, aga kui närvi peaks minema, tasub eemale hoida.

 

img_4840Janter – väga lahe inimene. Ta on tore, sportlik, tugev ja nunnu poiss. Väga hea ujuja. Pikad jalad. Tihti on asjad kadunud. Teeb rätikutest huvitavaid turbaneid. Proteiin. Sõidab hästi ka jalgrattaga. Tantsupoiss nr. 5.

 

 

 

 

IMG_4358Andreas – väga sõbralik ja rahulik tüüp, kes teeb väga korralikult trenni ning pingutab. Tark, jagab kõigiga oma teadmisi. Alati on valmis vaidlema selle üle, millesse tema usub. Meeldib heavy muusika.

 

 

 

IMG_4037Mark G. – tema on meil väga sõbralik, lahke, tore, suure südamega ja tugev musklimees. Mängib hästi ka jalgpalli. Mees mitme andega. Mängib kitarri ja kuulab palju muusikat. Huvitav teine nimi. Tantsupoiss nr. 3 ja musketär nr. 3. Trenni teeb ka korralikult. Lisa plusspunktid lähevad Gellerile, kui kõige viisakamale klubi poisile.

 

 

12376547_1100176286672651_2999721023699030018_nMark K. – väga tore kutt, kelle seltskonnas kunagi igav ei hakka. Ta on suure naerunäoga, väga tore, naljakas ja nunnu poiss. Meeldib väga laulda ja tantsida. Tähelepanu vajadus on suur. Kes veel ei tea, siis tegemist on TOPi tantsupoiste peajuhiga. Musketär nr. 1 teab kõiki. Konnapoiss, kes ujumist võtab väga tõsiselt.

 

13177373_1023648661004803_4669985603311685592_nMark S. – väga tore, naljakas ja lahe trennikaaslane. Väga hea ning kiire ujuja. See vend paneb kogu aeg hullu. Eriti jalkas tasub kaugele eemale hoida. Pallimängudes niidab jalust, sõna otseses mõttes. Musketär nr. 3. Hullem tank kui Geller. Talle meeldivad õudukad.

 

 

IMG_3213Jüri – tore, sõbralik ning hea sõber. Samas ka tujukas elumees. Võimalusel viilib. Vabal ajal laisk, ei viitsi midagi teha. Kindlasti ei ole ka üldse hommikuinimene. Halva päeva korral tasub eemale hoida. Samas ei tule ka energiast puudust. Teeb palju nalja. Tantsupoiss nr. 2. Lemmik on Tommy Cash. Märksõna on tüdrukud.

 

img_5180Anders – igav temaga ei hakka. Lammutaja ja naljamees. Jalkaäss, kes pigem kukub ja lööb mööda, kui sihib palli väravasse. Harjutamine teeb meistriks.

 

 

 

 

 

IMG_3702Aleksander Ka. – ulmeliselt lahedate lokkidega poiss, kes on tore ja hästi sõbralik. Trenni teeb mõistlikut. Hea huumoriga. Tantsupoiss nr. 4.

 

 
IMG_7604Kaspar – tore trennikaaslane. Välja näeb nagu “kont”, peenike ja pikk. Põhitegevus on telefoni näppimine. Poiss, kellele meeldib kava lugeda ja mitte ainult 1 ega 2 korda. Kaspariga koos on tore ja naljakas.

 

 

img_52871Jan Markus – sportlik ja tore poiss, meeldib trenni teha. Samas ka uudishimulik. Sõidab hästi jalgrattaga.

 

 

 

 img_5093Aleksander Ko. – vaikne, tõsine, tugev ja tore poiss. Trennis ei viitsi korralikult käia. Kui kohal on, siis teeb korralikult.

 

 

 

IMG_9144Freddy – Milline ta on? Oleneb seltskonnast. Muidu väga vaikne ja rahulik poiss. Aga saunas muutub kõik. Räägib palju naljakaid jutte. Oleme teada saanud, et oskab erinevaid aksente. Oskab laulda ka prantsuse keeles tähestikku. Trennis kohtame harva.

 

 

img_062Christopher – väga tore ja heasüdamlik konnapoiss, kes mängib hästi ka jalkat. Hea sõber.

 

 

 

IMG_3988Artur – täiega kihvt ja tore tüüp. Kõige sõbralikum ning nunnum mini-mees meie trennis. Ujub nagu mini Janter.  Energit on väga palju. Alati abivalmis. Väga hea ja osav ka jalgpallis. Karm seltsimees.

 

 

 

img_1793Hans-Mikk – laheda huumoriga tore poiss. Pikk ja peenike tüüp, kes ei viitsi trenni teha. Talle meeldib kava lugeda ja mitte 1 kord, vaid 1-le võib veel paar nulli taha panna.

 

 

img_2324Robin – Kihvt väike “bodybuilder”. Kiire ja kus kütab delfiini. Väga tore, heasüdamlik, lahe ja tugev poiss. Võidusoov on suur, sellepärast ka treenib korralikult. Seikluste otsija. Ta näeb välja nagu mini Miko.

 

 

img_54541Richard – rinnuli on meelis ala. Mängib hästi ka jalgpalli. Lahe, tore ja tubli poiss. Alati naeratab. Nii nunnu.

 

 

 

img_4366 Franz – väga armas, tore, sõbralik ja tubli poiss. Alati naeratab. Saab tüdrukutega normaalselt läbi. Muidugi ka lollitab, on naljakas ja temaga on tore.

 

 

img_311Andreas – meie nunnu muffin. Jalkaäss, kellel kuidagi ei õnnestu pallile pihta saada. Tore, naljakas ja tubli poiss. Jooksmine ei ole lemmiktegevus.