Lapsesuu

… ehk millised me oleme trennikaaslaste arvates 2020/2021 õppeaastal:

 

TÜDRUKUD

47352469_1009668745891860_5116216050026807296_nMargaret – meie motivaator. Pühendunud ujumisele. Andekas ning väga töökas. Väga hea ja kiire ujuja. Kõikides alades hea. Väga pühendunud ning motiveeritud treenija. Sihikindel ja kangekaelne. Ei ole allaandja tüüp. Kui midagi teeb, annab endast alati maksimumi. Pingutab lõpuni, ka siis kui peaks olema väga raske. Tark tüdruk. Aktiivne ja ettevõtlik. Äge tüdruk. Kaasaelav, mõistev, heasüdamlik, hooliv, sõbralik, alati valmis aitama. Jagab õpetussõnu. Ilus ja tore inimene. Sportlik. Väga armas. Kui tahab, on kuri. Vihkab kui jalgatesse ujutakse (kellele see meeldib?!) Hea huumorimeel. Patrioot. Saavad Heidiga väga hästi läbi. Ägedad trixid. Ujub ja õpib Ameerikas, käib meil aegajalt külas. Marks on meie taksojuht. Arvab, et 5-aastaselt nägi tulnukaid. Ilus naeratus. Ilusad kuldsed kiharad. Magab väga sügavalt.

 

86458087_2903234623061596_2076669932325568512_oElisabet – andekas nii bassus kui väljaspool. Lissu on väga kangekaelne ja sihikindel. Treenib korralikult. Hea ja kiire ujuja. Hästi tugev tüdruk. Pro “kapp”. Sprinter. Tulevikulootus. Okey inimene. Väga armas, sõbralik, rõõmsameelne, ilus ja sportlik tüdruk. Superwomen. Hea jooksja. Hästi nunnu naer. Ilus naeratus. Ilusad pruunid säravad silmad. Hooliv ja oskab lohutada. Kaasaelav. Ei karda ega kahetse midagi. Elisabet on meil õrnakene, tihti vigastatud. Teibid on sokkide eest. Tape girl. Pendeldab jutukuse ja vaikuse vahel. Tagasihoidlikum tüüp. Värvilised juuksed. Äge stiil. Kummikommi addict. Meeldib raamatuid lugeda. Suur Harry Potteri fänn. Trennis peseb hambaid dušši all ja näksib saunas. Lemmik on šokolaadi-kaerapiim. Imeline sõber.

 

 

Sony Pro Conference in Antalya Oct 2019Hanna Grete – teab kõiki ja kõik teavad teda. Hea suhtleja. Suhtleb kõigiga. Kui on soov jutustada, palume pöörduda tema poole. Meeldib palju lobiseda. Hanna Grete on energiline, tore, sõbralik, seltsiv ja hooliv. Alati aitab. Tõsise näoga. Lahe tüüp. Pikk ja kena neiu. Laseb head muusikat. Ilusad silmad. Rõõmsameelne toriseja. Organiseerija. Korralik treenija. Hea ja kiire ujuja. Bossilik. Enesekindel ja väga otsekohene. Treener Hanna Grete – kui treenereid veel ei ole, siis mängib ise treenerit. Käsutab jube palju. Ei meeldi segadus, käsib meil koristada. Meie isiklik baywatch. “Chill”. Sõidab hästi rattga. Äge stiil. Huvitavad trikood.

 

DCIM100GOPROGOPR0182.JPGMartine – seltskonna hing. Äge iseloom. Päiksekiir igas päevas. Tark ja kaunis neiu. Hea suhtleja. Positiivse suhtumisega. Kõigiga väga tore ja sõbralik. Hea huumorimeel. Temale võib alati loota. Kui on mure, Martine aitab. Komplimenteerib kõigile. Karismaatiline inimene. Loominguline. Enesekindel, rõõmsameelne, tubli, energiline, aktiivne, heasüdamlik ja jutukas. Hea organiseerija. Suudab panna teised end kuulama. Meeldib kallistada. Julgeb avaldada oma arvamust. Vlogger. Kui tuju pole kõige parem, siis tal on kõrvaklpid peas ja hoiab omaette. Väga hea inglise keel. Toitub meist kõige tervislikumalt. Lemmik on šokolaadi-kaerapiim ja vurtsvasser. Ilus naeratus. Patsipunuja. Väga lahe stiil. Mulle meeldivad tema kottpüksid. Vabal ajal tegeleb jooksmisega, vahel teeb ka joogat. Kõige parem sõber, keda tahta.

 

IMG_20190829_113617 (2)Mari-Liis – naerab väga palju, väga kõvasti ja väga naljakalt. 99% ajast rõõmsameelne ja naerusuine. Positiivse suhtumisega. Omapärane naer. Kiire ja tubli ujuja. Mari on meil sümpaatne, väga tore, armas, kena, tark, heasüdamlik ning naljakas. Väga tore koos aega veeta. Hea seltskonna hing. Saab kõigiga hästi läbi. Lobiseb ja jutustab palju, ka trenni ajal. Alati valmis aitama. Energiline. Väga ettevõtlik. Meie influencer. Professionaalne ning pühendunud tiktoker ja youtuber. Teab kõiki TikToki tante, ainult küsi. Hea stiil. Mu õe parim sõbranna. Minu väike päike. Vingub palju. Kardab kõdi. Seikluspargis temaga kaugele ei jõua, kõrgus võtab põlved nõrgaks. Ilusad trikood.

 

cof_vivid Triinu – temaga saab palju nalja. Mõistab nalja. Muidugi on teda ka naljakas hirmutada. Ilusad silmad. Kõnnib unes. Veedab palju aega TikTokis. Fännab Netflixi. Kenad küüned. Triinu on meil rõõmsameelne, positiivse suhtumisega, tore, julge, rahulik, kena ja sportlik. Väga nunnu. Kõigiga sõbralik. Imeline stiil, täiega äge. Nunnu naeratus. Trenni jõuab harva. Kui muru on niitmata, võib Triinu ära kaduda. Aju. Patsipunuja. Teeb head banaanileiba.

 

IMG_6370Mona – parim treenija, väga korralik ja pühendunud. Esimesena vees. Huvitav inimene. Veits hipi. Tundub tõsine ja rahulik. Väga spontaanne, läheb kergelt vooluga kaasa. Ei hooli teiste arvamusest. Ei muretse üle. “Chill” inimene. Julge. Ütleb välja oma arvamuse. Omapärane huumor. Väga tore, imeilus, naljakas, sõbralik, heatahtlik ja sportlik. Äge stiil, teistsugune. Vahel vajub oma mõtetesse, teisi ei kuule. Hea sõber. Hoolib oma sõpradest. Maitseb keefir. Meeldib päevitamine. Tegeleb igasuguste hullustega. Mängib hästi jalgpalli ja võrkpalli. Jalkas päris hea kaitsja.

 

 

82000091_3187102607984823_5107906155892441088_o (2)Hanna-Marleen – väga tore, kena, naljakas, hooliv, abivalmis ja sõbralik. Ujub hästi konna. Treenib korralikult. Tubli. Hea suhtleja. Äge iseloom. Võib rääkida, et ei jaksa, tegelikult on seesmiselt võitleja. Täielik blondiin. Vahel räägib segast, ise ei saa ka aru. Temaga on lõbus, kunagi ei hakka igav. Fännab “The Vampire Diaries”. Armsad tedretäpikesed. Imeilusad juuksed. Nunnukas. Normaalne tüüp. Sõidab hästi rattaga. Kõht on tühi. Tiktoker. Oma seltskond. Täiega hea stiil.

 

 

DCIM100GOPROGOPR0235.JPGKatarina –  mega tore, lahe, vahva, sõbralik, hooliv, toetav, heatahtlik, rõõmsameelne, armas, kena, naljakas, julge ja energiline. Väga hea organiseerija. Suudab panna teised end kuulama. Positiivse suhtumisega. Aktiivne suhtleja. Räägib palju. Hea huumor. Põnevad jutud. Saab kõigiga hästi läbi. Hea kompleksujuja. Painduv. Ekstreemne. Meeldivad väljakutsed. Huvitav jooksusamm. Ilusad juuksed. Armas naeratus. Kui sa peaksid Katu välja vihastama, siis on lood halvasti. Normaalne tüüp. Meeldib Milka šoks. Kardab kohutavalt ämblikke. Väikeste tüdrukute lemmik.

 

IMG_5807Loreen – väga tore ja jutukas tüdruk, kes on andekas nii basseinis kui ka kuival maal. Tõsine ja korralik treenija. Väga sihikindel ning tahtejõuline. Temaga on väga tore vestelda. Alati valmis jagama. Väga hooliv, abivalmis, ilus, armas, sõbralik, seltsiv, rõõmsameelne ja julge. Vastupidav. Hea krooliujuja. Avaveeujuja. 10km ujumine ei ole paku pinget. Ükskord ujub Eestist Soome ja äkki tagasi ka. Kiire tüdruk. Aktiivne suhtleja.  Räägib palju. Teab kõiki. Vahel keevad mõtted üle. Õrna iseloomuga. Kui ta on pahuras tujus, siis “värisege”. Osav jooksja ja rattasõitja. Äge stiil. Väga ekstreemne. Ei karda proovida uusi asju. Meeldib juustega experimenteerida. Omamoodi naljad.

 

 

DCIM100GOPROGOPR0242.JPGElis – peaaegu koguaeg naeratab ja on heas tujus. Üli nunnu, pikk, kena, tore, rõõmsameelne ja omadega väga jutukas. Temaga saab palju nalja. Koguaeg juhtub midagi. Tundub tagasihoidlik, aga tegelikult on täiega särts. Ilus naeratus. Täitsa OK. Energiat tal jätkub. Väga sõbralik tüdruk. Toetav ja väga hooliv. Temaga on nii tore rääkida. Treenib korralikult. Konnaujuja. Sihikindel. Tegeleb ka triatloniga. Hea isu, koguaeg on kõht tühi.  Kui väsinud, siis mossitab. Omapärane köha. Meie arst. Meeldib jooksmine. Katuga on alati tal millestki rääkida. Vahest väga emotsionaalne. Maitseb ploomimahl. Ägedad riided. Ei meeldi pallimängud. Laagrisse võtab liiga palju asju kaasa. Fännab “The Vampire Diaries”. Hea mälu. Liikuv swimrankings – kui oled unustanud oma isikliku rekordi, küsi Eliselt, tema teab. Tal on kindlasti oma arvamus, aga ta ei julge seda kõva häälega välja öelda. Sõidab hästi rattaga. Ilusad juuksed.  Meeldivad kaardimängud. Mulle oluline ja väga hea sõber.

 

IMG_20200824_182828Anee – kui sa arvad, et tegemist on vaikse ja tagasihoidliku tüdrukuga, siis sa eksid täiega. Väga väga tore, sõbralik, energiline, rõõmsameelne, heasüdamlik, hooliv, ilus, armas, abivalmis ja naljakas. Heas mõttes hull. Tubli treenija, alati teeb kava lõpuni. Ei ole hommikuinimene. Hommikuti on pärast äratuskella kuri. Täiega ägedad lokkis juuksed. Tiktoker. Väga änksa. Tema teab alati mitu ringi ujutud. Ta on õigusenõudja. Kõik on jälgimise all, ka teiste ujujate ringid, kuidas nad ujuvad ja kes “viilib”. Võistlustel räägib alati, et tal läks halvasti. Temaga on koos lõbus.

 

 

IMG_5651Mirtel – võitleja iseloom. Tubli treenija. Sportlik. Sihikindel. Võistlushimuline. Hea ujuja. Kiire kõiges. Pingutab. Maksimalist. Tegeleb ka triatloniga. Osav pallimängudes. Ilus, tore, heasüdamlik, naljakas, sõbralik ja jutukas. Extreemselt energiline. Jube tugev. Nii nummi. Oskab liha valmistada. Röövib toitu, ise ei taha jagada. Rõõmsameelne päike igas päevas. Temaga on lõbus. Omamoodi tüdruk. Originaalne. Armas naeratus. Karjub palju. Suur kohver kõikjal kaasas. Armsad silmad. Vinged riided. Mulle meeldivad trikood ja lestad. Väga painduv.

 

 

 

IMG_20200826_110542Kirke – super tore, heasüdamlik, sõbralik, naljakas, abivalmis, ilus, siiras ja väga sportlik tüdruk. Hea ujuja. Topikatest kõige parem naisjalgpallur, väga pro. Korralik treenija. Pingutaja. Aktiivne. Sõidab hästi rattaga. Meeldib joosta. Tegeleb ka triatloniga. Piimhape puudub. Mitmekülgne. Lahe stiil. Alati rõõmsameelne. Üli nunnu naeratus ja naer. Ta paneb sind naeratama. Saab kõigiga hästi läbi. Õrna iseloomuga. Hästi nunnu. Ilusad silmad ja blondid juuksed. Väga hea sõber. Oskab teha häid nalju. Temaga ei ole kunagi igav. Oskab hästi joonistada. Võib joonistada tatokaid.

 

 

IMG_20200826_110709Alice Agathe – tore, rõõmsameelne, energiline, naljakas, hooliv, abivalmis, tark, viisakas ja ilus tüdruk. Painduv akrobaat, oskab igasuguseid ägedaid trikke. Pikad jalad ja pikad käed. Kiire iseloomu muutus. Treeningutel pingutab. Ei soovita mööda ujuda. Armas tüdruk. Vaikne.

 

 

 

 

IMG_5612Johanna – mega tore ja armas trennikaaslane, saab kõigiga hästi läbi. Alati rõõmsameelne ja toetav. Väga jutukas. Pikk, tark, viisakas, naljakas ja ilus tüdruk. Lahke jagaja. Väga päikseline ja energiline. Hea suhtleja. Nii nunnu. Hea pallipüüdja. Loominguline kuntsnik. Super joonistaja. Lahe perekond. Rahulik inimene. Kui ta peaks olema telefonis, siis alati kõrvaklappidega.

 

 

 

 

IMG_20200823_113658Greete – väga tore, naljakas, lahke, rõõmsameelne, ilus, sõbralik, heasüdamlik, leplik, abivalmis ja hooliv. Nunnu tüdruk. Naeratab ja naerab palju. Mõtleb alati teiste peale. Ei ole kunagi kade. Ilusad juuksed ja silmad. Vaikne, rahulik ning tagasihoidlik. Omadega on suur jutupaunik. Korralik treenija. Kui pabistab, siis küsib nii palju küsimusi. Kui peab midagi tegema, siis enne alati räägib, et ta ei oska seda teha. Temaga on koos tore ja lõbus. Suudab alati mind naerma ajada.

 

 


IMG_20200824_181834Miriam
– väga südamlik ja toetava iseloomuga. Väga tore, naljakas, sõbralik, õiglane, energiline, ilus, armas, tark, abivalmis. Fotogeeniline. Saab palju nalja. Hea sõber. Ujub täiega hästi. Korralik treenija. Väga hea delfaujuja. Meeldib ja oskab väga hästi ka tantsida. Teab palju TikToki tantse. Murjam on nunnu. Päris hea inglise keel. Imeilusad juuksed. Mängib väga hästi jalkat. Võib saada palli kätte ka suurtelt poistelt. Suur tahtejõud. Lahe stiil. Tal on nii nunnu naeratus. Ema geenid. Pro tegelane.

 

 

 

IMG_20200823_103210Polina –  äge iseloom. Väga naljakas ja tore plika. Polina on rõõmsameelne, ilus, tark, pikk, armas, heasüdamlik ja abivalmis. Polina pole üldse kade ja jagab kõike. Heas mõttes hull. Jube energiline. Meeldib teisi meikida. Lemmik tegevus on ka tantsimine. Tiktoker ja tantsuqueen. Võib solvuda kiiresti. Väike Sovtsa. Palju ägedaid riideid ja jalanõusid. Särtsakad trikood. Jutukas. Saab kõigiga hästi läbi. Alati on midagi toredat või naljakat rääkida. Trennis võib tegeleda erinevate asjadega, mitte alati ujumisega. Hea ja kiire ujuja. Ilus selili. Õpetab meile vene keelt.

 

IMG_20200229_101935
Sofja – vaikne, rahulik, tore, sõbralik, nunnu. Trennis käib harva.

 

 

 

 

 

IMG_20200119_122430Marija – viisakas, väga sõbralik, heatahtlik, tore, rõõmsameelne. Armas tüdruk. Suured silmad. Saab kõigiga hästi läbi. Sportlik tüdruk. Võistlushimuline.

 

 

 

 

 

IMG_20200823_103011Laura – tore, rõõmsameelne, sõbralik, heatahtlik, abivalmis, aktiivne ja särtsakas. Kiire pisike ujuja. Punapea. Pesamuna. Ta ei ole kunagi kellegi peale kuri. Saab kõigiga hästi läbi. Energiat on palju. Jutustab palju. Sportlik. Võistlushimuline. Nii nunnu. Väike Pipi. Jagab magusat. Täiega lihastes.

 

 

 

 

POISID


IMG_9526Mark
 – motiveeritud treenija. Väga hea konnaujuja. Tore, sõbralik, julge, enesekindel, sportlik, tugev, aktiivne, rõõmsameelne, heasüdamlik ja väga jutukas. Toetab kõiki. Jalgpallis päris kõva. Suur jalkafänn. Temaga saab rääkida jalka juttu ning õpetab poistele mängutrikke . Tegelikult oskab kõiki pallimänge. Tüdrukud ei julge temaga jalkat mängida – liiga hirmus. Hea huumor. Hea muusikamaitse. Ilusad silmad. Ilusad lestad. Pilk on kurjem, kui tema tegelik iseloom. Talle väga meeldib oma väikest õde motiveerida. Temaga ei ole mõtet vaielda. Talle meeldib tögada ja nalja teha.

 

 

IMG_5184Anders – kena, lai silmaring, tore, sõbralik. Kõige pikem. Kossumees. Trennis paneb hullu. Hea huumor. Nice vend.

 

 

 

 

 

116900995_3730696713625407_8144234769520708244_oKaspar – pikamaaujumise ja avaveeujumise spetsialist. Väga hea ujuja, tubli treenija. Eesti rekordimees ning meister. Väga sõbralik, tore, kena ja heatahtlik. Kuulab palju muusikat. Suurepärane muusikamaitse. Hästi läheb peale Metallica. Hea huumor. Pikk ja peenike. Naeratab palju. Hea sõber. Tore toakaaslane. Soki fänn. Must küünevärv. Tavaliselt on kõiges oma arvamus. Raske on temaga vaielda. Nõrkuseks on kriimustused ja rämpstoit. Lahe inimene, hea suhteja.

 

 

 

 

IMG_3123Christopher – väga hea ujuja, konnaujuja. Motiveeritud treenija. Võistlushimuline. Paneb konnas hullu. Rõõmsameelne ja lõbus kaaslane. Teeb palju nalja, hea huumor. Laia silmaringiga. Jalgpallur ning mängib hästi ka võrku. Pro vend. Täiega F1 fänn – kisub vist Ferrari poole. Pikk, abivalmis, rahulik, sõbralik, julge, väga tore ja armas poiss. Chris saab kõigiga hästi läbi. Hoolib palju. Meie jaoks nagu stepbro. Ütleb asjad ausalt välja, nii nagu need on. Hea sõber.

 

 

 

cofHarri – rahulik, vaikne, tore, sõbralik, arukas ja töökas. Teeb korralikult trenni. Sõidab hästi rattaga. Muhe tüüp. Pro väravavaht – meist kõige parem. Oskab väga hästi tõmmata lõuga. Delfamees. Hea sõber.

 

 

 

 

Andy Hooper 27(1)Artur – on meil multitalent, pro vend, mõni kohe oskab, osav absoluutselt kõiges. Väga tore ja lahe poiss. Sümpaatne. Rahulik ning abivalmis. Nice tüüp. Teeb väga korralikult trenni, pingutab palju. Võistlushimuline, kindlasti ei anna alla. Kiire ujuja. Tugev. Naeratab palju. Hea suhtleja. Temaga on huvitav rääkida. On aus. Julgeb avaldada oma arvamust. Alati teab, mida öelda. Meie klubi Messi ehk jalkas tasub kindlasti olla tema tiimis. Hea tiimi kapten, alati ergutab oma tiimikaaslaseid. Jookseb hästi. Kena ja seltskondlik. Tal on lahe naer. Ilusad silmad. Hea isu.

 

cofHans-Mikk – väga tore, sõbralik, pikk ja peenike. Hooliv ning abivalmis.  Temaga on mõnus rääkida. Ei jää mõtetute asjade taha kinni. Hea huumor. Hans käitub sinuga täpselt nii nagu sina temaga. Väljapaistev. Stiilne kutt. Kui tahab, teeb väga hästi ja korralikult trenni.  Tüübil on mega kiirendus. Pole kahtlustki, et tegemist on kiire ujujaga. Meeldib telo. Sööb palju, magab veel rohkem. Vahel otsustusvõimetu. Spontaanne. Ilusad lokib ja muidugi ka sokid. Armas naeratus. Simp. Ta on sõber, kes on alati valmis välja astuma oma sõprade nimel. Hästi tuleb välja ka rattasõit, jalka ja muidugi ka ägedad lollused. Hea trennikaaslane.

 

Dan Charity (15)(1)Georgi – alati rõõmsameelne, lõbus, väga tore, lahke, jutukas. Suur ego. Huvitav kutt. Alati lai naeratus näol. Kasutab vene keelt kui salakeelt. Vahel käib närvidele. Sööb palju. Jalkas on koba, peab veel puudet harjutama. Julge. On väga võistlushimuline, veab palju kihla. Goša ♥. Teeb palju pulli. Temaga on huvitav vestelda. Väga äge inimene. Käib korralikult trennis. Lahedad lokid.

 

IMG_20200823_103025Robin – väga südamlik ja kõige toredam trennikaaslane. Nice tüüp. Huvitav ning naljakas kutt. Hea poiss. Jutukas, suhtleb kõigiga. Tugev. Teeb väga usinalt trenni, pingutab täiega. Hea delfamees. Suurte lemmik. Iga kord kui ma talle otsa vaatan, hakkab ta naerma. Must huumor. Robinjo lihased vihased – täiega musklimees.

 

 

 

 

IMG_4256Lars – tore, naljakas, jutukas, sõbralik, abivalmis, heasüdamlik. Talle meeldivad ägedad tossud. Treenib korralikult ja pingutab. Päris kiireks on muutunud. Hea ujuja. Gamer. Hea jalgpallur. Sõidab hästi rattaga. Ruubiku kuubiku mees. Väga hea suhtleja. Julge. Aktiivne. Aus tüüp. Vahel käib närvidele. Lasse Liikur. Kenad lestad. Täitsa norm tüüp. Alati naeratus näol.

 

 

 

 

IMG_20190829_113625Richard – rahulik, tagasihoidlik ja vaikne tüüp. Tore, sõbralik, tugev ning tark poiss. Kiire. Pikaks veninud. Sõidab hästi rattaga. Mängib hästi jalkat. Konnaujuja.

 

 

 

 

 

IMG_20200227_112210Franz – rahulik, sõbralik, tore, abivalmis, heasüdamlik, rõõmsameelne, julge. Meeldib mängida pallimänge, oskab seda hästi. Hea väravavaht. Tagasihoidlik. Hea huumor. Täiega äge tüüp. Lahedad juuksed. Osav kaardimängija. Sõidab hästi rattaga. Armas poiss. Väga rikas sõnavara.

 

 

 

 

IMG_20200619_130912
Andreas
– tore, naljakas, lahke, sõbralik. Punapea. Räägib palju. Muffin. Nice vend. Meeldivad pallimängud. Meeldivad videomängud.

 

 

 

 

cofHendrik – tore, rahulik, sõbralik ja pikk poiss.

 

 

 

IMG_20200619_131045Oliver – suur ego. Lahe tüüp. Tore, naljakas, hea huumor, sõbralik, heasüdamlik, hooliv, abivalmis. Alati tervitab “terega” kõiki. Suhtleb kõigiga. Räägib palju. Hea ujuja. Kiire. Oll Koll. Vahepeal lollid naljad ja norib. Energiat on palju.  Täitsa ok. Armas poiss. Mängib hästi jalkat. Mängib palju Fortnite’i. Uudishimulik. Kaasahaarav. Vali. Lemmik. Temaga igav ei hakka. Äge tüüp. Ollu. Pikk ja peenike. Kaval naeratus.

 

 

 

cofKarl Erik – tore, sõbralik, viisakas, vaikne. Saab kõigiga hästi läbi. Meenutab Taukarit. Küsib alati üle, mis harjutus on. Ilusad silmad. Tal on head naljad. Gamer. Meeldivad videomängud.

 

 

 

 

 

IMG_20200823_102721Ruut Kristjan – Väga äge ja haruldane eesnimi. Vaikne ning rahulik. Punased põsed. Tore tüüp.

 

 

 

 

 

cofAksel – tore, sõbralik ja äge tüüp. Pikk. Kondiväänaja. Vaikne. Omapärane huumor. Trennis võiks rohkem käia.

 

 

 

 

 

 

IMG_20200823_102939Frode – normaalne tüüp. Hea sõber. Rõõmsameelne, tore, abivalmis ja julge. Räägib palju ja jutustab kõigiga. Vahest ajab ka segast juttu. Väga muheda olekuga. Saltomees. Krooksutaja. Hea pallimängudes. Sõidab hästi rattaga.

 

 

 

 

IMG_20200208_115959Ernest – tore poiss, julge, sõbralik, kiire. Väike Hernes. Ilusad silmad, pikad ripsmed. Energiat on palju. Plõksib palju. Hea trennitegija.

 

 

 

 

 

cofHans Kristian – jutukas, naljakas ja tore tüüp. Käib korralikult trennis. Temaga saab palju nalja. Väga sõbralik. Laulumees.

 

 

 

 

 

IMG_20200822_115716Krister – tore, vaikne, sõbralik, sportlik. Meeldivad pallimängud, eriti jalka. Hea sõber.

 

 

 

cofRagnar – krutskeid täis väike marakratt. Energiat on palju, ei oska olla rahulik. Hulljulge. Tore ja lahe tüüp. Hea sõber. “Spagett”, kes koguaeg lõdiseb. Hüüdnimi Raku. Kiire ujuja. Vaidleja. Mängib hästi kossu. Lemmik mäng “Fortnite”.

 

 

 

 

 

IMG_20190830_112332Martin – väga tore, sõbralik, abivalmis, tark, asjalik. Väga jutukas, teeb palju nalja. Kiire ja sportlik poiss. Meeldivad väga pallimängud, eriti jalka. Gamer. Marakratt. Alati olemas oma arvamus. On ikka vaidleja. Siiani on lemmik sõna “mäh”. Ajab närvi. Lemmik poiss. Pikad ripsmed. Oskab väga hästi joonistada.

 

 

 

 

IMG_20200826_110643Maur Jakob – hea ujuja. Kiire. Väike. Rahulik ja normaalne mees. Tore, sõbralik ja lahe vend. Nii ilusad suured silmad. Nunnu. Oskab hästi teha saltosid.

 

 

 

 

 

IMG_20200229_101851Raoul Robert – normaalne tüüp. Lahke ja sõbralik. Hea sõber. Väike. Ei kurda. Teeb kõik kaasa. Kiire. Sportlik. Jaksab sõita rattaga meie tempos.