Lapsesuu

… ehk millised me oleme 2019/2020 õppeaastal:

 

TÜDRUKUD

47352469_1009668745891860_5116216050026807296_nMargaret – väga sihikindel, pühendunud ja ettevõtlik. Tugeva iseloomuga ning võitleb lõpuni. Suureks eeskujuks kõikidele väiksematele. Mingi üli kiire ju! Trenn on alati esikohal. Marx. Tegemist on väga targa, toreda, ilusa, sportliku, lõbusa, heasüdamliku ja armsa neiuga. On kõigiga sõbralik ning kohtleb kõiki võrdselt. On abivalmis ja hooliv. Kõige nummim naeratus. Organiseerija, hea suhtleja. Räägib palju. Iga asja kohta on oma arvamus. Trenni teeb korralikult. Ei meeldi, kui trennis viilitakse. Ameerika. Ühte asja pole mõtet teha – vaielda, see saab olema väga raske ja suht mõtetu. Tema sõna jääb peale. Samal rajal ujumine on hirmutav. Huvitavad horoskoobid.

 

 

IMG_7063-1024x1024Meribel – meie avavee kuninganna. Vastupidav pikamaaujuja. Mersu. Väga sportlik, ilus, pikk, tark, tore, heasüdamlik ja rõõmsameelne. Treeningutel väga keskendunud ning korralik.  Teeb palju trenni. Alati valmis aitama. Naerab palju. Väga mõistev, ei võta kõike liiga tõsiselt ega mõtle üle. Äge tüüp. Temaga saab alati nalja. Hea huumor.

 

 

59849435_2656408051054284_2244710514896666624_nElisabet – rõõmsameelne, sportlik, armas, sõbralik, hooliv, heasüdamlik ja väga tore. Tundub vaikne, aga tegelikult on väga jutukas. Pätile meeldib vinguda. Köhimise meistriklass. Laiskus. Läheb kiiresti rikki e. kas on tihti haige või vigastatud. Laagris on alati igaks juhuks kaasas isiklik apteek. Lahe stiil. Omapärane huumor. Ujumises täitsa pro. Jooksmine tuleb ka hästi välja. Käed tugevad nagu härjal. Imeilus tüdruk. Ilusad pruunid silmad. Nunnu ja naljakas. Ümmargune pea. Ümiseb omaette. Minu kõige parem sõbranna. Meeldivad soojad sokid ja kaerapiim.

 

 

 

82474880_3187097077985376_6355566165078573056_oHanna Grete – kes siis ei tea Hanna Gretet! Täiega äge tegelane. Ta on väga jutukas ja hea suhtleja. Väga seltskondlik. Alati esimene, kes teeb uute inimestega tutvust. Saab kõigiga hästi läbi. Tore, abivalmis, siiras, mega hooliv, rõõmsameelne ja väga uudishimulik. Hoolitseb kõigi eest. Tahab, et kõik õnnestuks. Motivatsiooni on palju. Meeldib organiseerida. On väga kirglik ja emotsionaalne. Kui ta midagi teeb, siis ikka nii, et hinges põleb tuli. Vahel käib närvidele. Oi kuidas meeldib käsutada. Boss. Oskab teha kurja nägu. Võib saada kiiresti vihaseks. Ja kui ta on pahur, siis on soovitav natukene aega hoida eemale. Pikk. Väga ilus ja nunnu. Hea jutukaaslane. Hannamanna. Paras naljatilk. Ilusad pruunid silmad.

 

 

 

50872921_2481232961905128_4964171304350515200_n (2)Martine – tema seltskonnas ei hakka kunagi igav. Energiline, rõõmsameelne, humoorikas, naljakas, vaimukas, alati heas tujus, ilus, väga sõbralik ja tore tüdruk. On väga jutukas. Pole kedagi, kellega ta ei räägiks. Esinemiseks alati valmis. Meeldib kuulata muusikat. Laulab ja tantsib koguaeg. Tik Tok ei meeldi. Suudab alati midagi huvitavat välja mõelda. Päiksekiir minu igas päevas. Äge ja huvitav stiil. Suure silmaringiga. Haugi mälu. Meeldib proovida uusi asju. Ägetate trikkidega tüüp. Patsipunuja. Meeldib muuta oma soengut. Väga hooliv ja kõigiga arvestav. Vahest liiga särtsu täis. Teda näeb harva halvas tujus. Näiteks on õrna unega. Kui tal ei lasta magada, siis on kuri. Showmen. Duracelli jänes. Sarkasm on Martine teine nimi. Joob väga palju vett. Meeldivad banaanid. Lemmik söök on tšillikaste ja sibularõngad.

 

IMG_20190829_113617 (2)Mari-Liis – eriline neiu. Väga vinge, ilus ja nunnu. Tore, sõbralik, lahke, alati valmis aitama. Koguaeg särab. Jutukas, naljakas ja omamoodi. Salapärane. Koguaeg naeratab. Naer on nakkav ja üli naljakas. Vahest naerab ka omaette ning mitte millegi üle. Mõtted on revolutsioonilised. Kellele Mammu ja kellele Mari. Vlogger ja Tik Toker. Hea pikamaaujuja. Lemmik on tume šokolaad. Küsib teistelt, mida panna selga. Kuidas sa tead, et Mari on vannitoas? Keegi seal laulab üksi ja see on kindlasti tema. Õunamahl on kindel lemmik.

 

cof_vivid Triinu – Triinu-Biinu on meil nii tark ning alati kaalub läbi kõik võimalused, et leida neist parim lahendus. Väga tore, sõbralik, jutukas, rõõmsameelne. Nii hooliv ning mõtleb ikka ja alati teistele. Humoorikas. Nali on väga hea.  Armas tüdruk. Vapustavalt kena. Iseseisev noor naine. Mega nunnu naeratus. Mulle väga kallis. Minu topelt gänger. Treenib korralikult. Väga hea rattur. Öösiti ei tegele väga magamisega. Triinu, millega sa siis tegeled? Lakib palju küüsi. Iga päev on küüned uut värvi. Tik Tok. Meeldib kreemitada. Väga hea patsipunuja. Magades meeldib rääkida. Temaga on tore samal rajal ujuda.

 

cofJenny – väga lahe, armas, tore, positiivne, heasüdamlik, energiline, lahke, jutukas ja ilus neiu. Jenny hoolib teistest. Ta on omapärane. Ülilaheda iseloomuga. Ta on naljakas, ise naerab palju ja temaga koos saab palju nalja. Äge stiil. Täiega retrokas. Suur Marveli fänn. Super muusikamaitse. Suurepärane tantsija. Talle absoluutselt ei meeldi sõita rattaga. Meeldib teki all lesida ja raamatuid lugeda. Nii  super sõber!

 

cofMona – väga huvitav inimene. Teatud mõttes pohhuist. Mona teeb, mis tahab. Suht rahulik tüüp. Aus. Huvitav huumor. Ta on heas mõttes hull, sest ta on väga julge ja vaba ellusuhtumisega. Kui motivatsiooni on (enamasti on), siis super trennitegija. Temaga koos ei hakka kindlasti kunagi igav! Kõigiga saab hästi läbi. Monaga on alati palju huvitavat rääkida. Ta on naljakas ning tal on head naljad. Sõbralik ja tore neiu. Kenadus ise. Ilusad silmad. Armastab süüa. Meeldib kaua magada. Meile tohutult kallis!

 

 

 

IMG_3025Anita – väga kiire nii vees kui ka maa peal. Sõbralik, tore, jutukas ja ilus tüdruk. Sportlik tüüp. Mängib hästi ka jalkat. On väga rõõmsameelne ja naerab palju. Temaga on tore jutustada. Sarnaneb Ariana Grandega. Blondi. Sööb palju magusat. Paindub hästi. Lahe stiil ja ilusad trikood.

 

 

IMG_1263Angelina – Anksu on tore, armas, siiras, heatahtlik, rõõmsameelne, aus ja sportlik tüdruk. Tal on alati nii palju energiat. Kiire. Aktiivne suhtleja ning hea jutukaaslane. Väga kena. Väga ilusad silmad ja juuksed. Mängib hästi ka võrkpalli. Meeldib telefonis olla.  Tik Tok. Kui on väga väsinud, siis räägib absoluutselt seosetut juttu ja keegi ei saa temast aru.

 

 

 

 

82000091_3187102607984823_5107906155892441088_o (2)Hanna-Marleen – milline potenstiaal on sellel tüdrukul. Hanna on meil turbo konnaujuja. Ta on sportlik ja kiire võitleja. Heas mõttes hull tüdruk! Väga armas, ilus, lahe, tore, jutukas, hooliv ja abivalmis. Nii äge, et pole sõnu! Temaga pole kunagi igav. Suhtleb kõigiga. Temaga saab palju nalja. Blondiini hetked. Juhtub alati midagi. Rattaga oskab hästi sõita ja on ka kõva känapanija. Ilusad erilised juuksed. Õde. Tedretähnid. Katuga sositavad palju. Väga hea sõber!

 

 

 

DCIM100GOPROGOPR0235.JPGKatarina – Katu on meil ülimalt jutukas! Saab kõigiga hästi läbi. Temaga pole kunagi igav. Alati kui tuleb trenni, on midagi huvitavat rääkida. Väga naljakas, tore, rõõmsameelne, lahe, armas, positiivne, ilus ja äge tüdruk. Hüperenergiline ning julge. Mõistlik, igale probleemile on lahendus. Võistlustel ei anna alla, võitleja. Mega hästi painduv. Kui soovib Haapsalu laagris olla üksi, siis peidab ennast pesuresti alla rätikute vahele või kui oma toas tegevust ei ole, siis on ta kindlasti suurte tüdrukute toas. Väike Vutt.  Õega väga erinevad. Kardab ämblikke.

 

edfLoreen – üli sportlik tüüp. Alati annab endast maksimumi. Trenn, trenn, trenn, higi ja pisarad. Armas tüdruk, kes oskab hästi ujuda. Võitleja. Tubli. Ta võib ka kiiresti pikki distantse joosta ja on osav rattasõitja. Hea avaveeujuja. Loreen on väga sõbralik, tore, lahke, naljakas, ilus ja abivalmis tüdruk. Naeratab palju. Üli jutukas. Jagaja. Vahel lähevad tujud “keema”. Armastab Geisha šoksi ja tal on hea kommimaitse.

 

DCIM100GOPROGOPR0242.JPGElis – tundub rahulik tüüp, aga tegelikult on täiega elektrit täis. Ilus pikk tüdruk. Korralik treenija. Konnaujuja. Teab peast peaaegu kõigi isiklikke rekordeid. Elis on armas, tore, rõõmsameelne, seltsiv, abivalmis ja naljakas. Samas ka pabistaja ja kaosetekitaja. Sõbrustab paljudega. Hea stiil. Positiivne. Kleenuke, aga isu on väga hea. Väga omapärane köha. Peale ujumise meeldib ka ratsutada.

 

IMG_20191123_114432_1Anee – väga tore, sõbralik, lahe, armas ja tark tüdruk. Trennis vaikne ning tagasihoidlik. Ägedad juuksed.

 

 

 

 

 

cofMirtel – maksimalist ja võitleja, annab endast kõik. Heas mõttes hull tüdruk. Hea pikamaaujuja. Mida pikem distants, seda parem. Kiire ja sportlik tüüp. Tubli treenija. Tegeleb ka triatloniga. Mirtel on meil täiega energiat täis. Temaga ei hakka kunagi igav. Alati on midagi plaanis. Üllatusi täis. Ta on jutukas, tore, rõõmsameelne, ilus ja mega lahe. Alati naeratus näol. Tõeline päiksekiir. Väga painduv. Youtuber. Vahel on täiega blondiin. Siimarite pesamuna. Kohvik “Krõmpsik” omanik. Talle sobivad absoluutselt kõik prillid ja mütsid.

 

 

 

DCIM100GOPROGOPR0677.JPGKirke – on meil nunnukas. Alati väga sõbralik, tore, rõõmsameelne, abivalmis ja jutukas. Armas, ilus, naljakas. Tubli treenija. Hea ujuja. Jookseb mega hästi. Tegeleb ka triatloniga. Üli äge tüdruk. Ilusad blondid juuksed ja sinised silmad. Õde. Talle meeldib ehitada kaartides torne.

 

 

IMG_20191123_091000Alice Agathe – tore, rõõmsameelne ja sõbralik tüdruk. Armas naeratus. Väga painduv. Vaikne. Võib solvuda kiiresti. Trennis võiks tihedamini käia, puudub palju. Kui teeb trenni, siis korralikult. Mööda ei soovita ujuda. Teravad küüned.

 

 

 

 

DCIM100GOPROGOPR0537.JPGJohanna – hästi tore! Väga nunnu. Normaalne tüdruk. Väga rahulik, alati rõõmsameelne, abivalmis, lahke, sõbralik, ilus, hea ja armas. Nii naljakas. Toetava iseloomuga tüdruk. Saab kõigiga hästi läbi. Seltsiv ja aktiivne suhtleja. Räägib palju. Väga töökas. Väga pikk. Armas naeratus. Meeldib kallistada. Väga hea väravavaht. Talle meeldib ja ka oskab hästi joonistada. Temal on alati pliiatsid kaasas. Kui on igav ja soov koristada, siis jätab meelega oma riideid igale poole laiali.

 

IMG_20190613_174416Greete – väga tore, sõbralik ja ilus tüdruk. Naljakas. Tuulepea. Muidu vaikne, tagasihoidlik ja häbelik, aga kui pabistab ja närvis on (näiteks enne starti), siis räägib ja räägib ja räägib ja esitab 100 küsimust.

 

 

QWYPUHJgMiriam – Murjam on meil mega nunnu. Blondid kiharad ja sinised silmad. Tihti naeratus näol. Positiivne ja rõõmsameelne tüdruk. Saab kõigiga läbi. Alati valmis aitama. Väga hea delfiiniujuja. Kiire. Teeb korralikult trenni. Pisike. Tore, armas, naljakas, ilus ja väga jutukas. Kangekaelne. Äge tegelane.

 

IMG_20191214_110002Polina – mega tore ja äge tüdruk. Lahke, abivalmis ja väga sõbralik. Alati peab teiste heaolu silmas ja soovib parimat. Ei ole üldse kade. Alati jagab kõigiga oma šampooni. Hea ujuja. Trennis cheat´ib võimalusel ringidega. Väga ilusad silmad. Energiline ja rõõmsameelne. Koguaeg naeratab. Aga kui ujub, siis on tal tõsine ja kuri nägu. Nii jutukas, võib rääkida väga palju. Temaga saab palju nalja. Väga ilus, pikk ja armas tüdruk. Sovtsa õde. Aitab mul vene keelt harjutada.

 

 

 

cofSofja – tore, sõbralik, ilus ja armas tüdruk. Pisike. Vaikne ja tagasihoidlik.

 

 

 

POISID

IMG_9547Mark S. – suure tahtejõuga. Hea huumor. Väga tark, sõbralik, tore, heasüdamlik, mõistev ja energiline tüüp. Kõrge IQ. Sportlik. Ilus poiss. Väga hea ujuja. Kõva käpp rinnulis. Treeningutel keskendub. Rajast tõmbamise meister. Laseb head mussi. Paindub sama hästi kui puuoks. Jookseb kiiresti. Mängib hästi ka jalkat. Ma ei julge temaga jalkas vastamisi mängida. Minu vend.

 

 

 

IMG_5184Anders – väga pikk. Heasüdamlik, tore, sõbralik poiss. Lihtne suhelda, hea vestluskaaslane, räägib palju. Hea huumor. Vaba olek. Laseb kõige paremat muusikat. Kossumees. Äge roller.

 

 

 

 

 

IMG_5214Aleksander – meie Kampus alati esimesena vees. Tore, sõbralik, heasüdamlik ja  eeskujulik poiss. Naeratab tihti. On rahulik tüüp. Sportlik. Hea huumor. Kena noormees. Äge puhvis soeng.  Talle ei meeldi kollane punu. Alati abivalmis. Oskab hästi räppida.

 

 

 

 

DCIM100GOPROGOPR0219.JPGKaspar – rõõmsameelne, lahke, tore, väga sõbralik ja jutukas. Pikk ja peenike poiss. Avatud meele ning heade naljadega. Kena noormees. Lai naeratus. Korralik treenija. Kiire ujuja. Hea pikamaaujuja. Coca-cola mees. Hea muusikamaitse. Hea väravavaht.

 

 

IMG_3123Christopher – on meil väga heatahtlik ja armas poiss. Soovib alati head. Kõige lahedam ja huvitavam tüüp. Rõõmsameelne, tore, jutukas, hooliv ja väga sõbralik. Chris ei võta asju liiga tõsiselt. Hea sõber. Pikk. Väga korralik treenija. Väga hea konnake. Teab palju ujumisest. Laulab palju. Meeldib vormel. Mängib hästi ka jalkat.

 

 

 

 

cofHarri – väga tore ja äge poiss. Korralik treenija. Vaikne ja rahulik. Jalkas paneb hullu.  Üli nice vend.

 

 

 

 

 

IMG_2378-768x1024Artur – on absoluutselt hea kõiges, meie multitalent! Oskab igat spordiala. Eriti meeldib taguda jalkat. Tore, sõbralik, rõõmsameelne ning vaimukas. Väga hea ja kiire ujuja. Trennis võtab alati maksimumi. Väga nunnu. Tema naeratus on nii armas!  Lahe ja sportlik tüüp. Räägib kõigiga. Saab kõigiga hästi läbi.  Motiveeriv. Naerab palju. Temaga on lõbus vaielda, sest ta on selles väga osav. Arturil on koguaeg kõht tühi ja sööb palju. Hea muusikavalik.

 

 

 

cofHans-Mikk – on meil vinge ja naljakas vend. Peale selle, et ta on pikk poiss, on ta ka kõige toredam ja kõige ilusam. Kõige kiirem TOPi sprinter. Hansul on väga ilusad silmad, imeline iseloom, armas naeratus ning hea huumor. Muidugi jätkub juttu ja jätkub lollusi. Alati on midagi plaanis, alati teeb midagi. Tema väiksed kiiksud on nii armsad. Kõige hoolivam poiss, keda mina tean. Huvitav sõber. Väga hea ujuja. Hea väravavaht. Ollu vend. Tüdrukutemagnet. Tal on täiega lahedad sokid. Hansul on koguaeg kõht tühi. Lemmiksöök on liha. Poistest minu parim sõber. Temaga koos on lust treenida.

 

IMG_20190829_113606Georgi – Goša! Goss on naljavend. Temaga on tore rääkida. Lahe vend. Sõbralik, lahke, armas ja abivalmis. Igale poole, kuhu kutsud, alati valmis kaasa tulema. Püsimatu ja enesekindel tüüp. Tahab palju saavutada. Võib minna kergelt närvi. Vahepeal võib olla ka natukene kuri. Hea ujuja. Lahedad silmad. Palju hüüdnimesid. Meeldib pokker. Meeldib kihla vedada. Võistlushimuline. Koguaeg pruun. Purjetab. Rattaga sirgelt sõitmine ei ole tema teema.

 

 

 

IMG_20190826_073427Robin – meie musklimägi ja jõujunn. Väga hea ning korralik treenija. Robinjo on väga tore, sõbralik, armas, rõõmsameelne, väga abivalmis, lahke ja viisakas. Vabandab palju. Temale võib alati loota. Normaalne tüüp. Vaimukas. Hea huumorimeel. Temaga saab alati nalja. Naerab palju. Hea delfamees. Tugev ning kiire. Meie väike vend. Hea ja toetav sõber.

 

 

 

 

IMG_4256Lars – tore, naljakas, rõõmsameelne, aus ja kõva jutumees. Lobiseb mega palju. Kui Lasse Liikuriga hakata rääkima, võidki jääda temaga seletama. Muidugi suudab vahel ka närvi ajada oma jutuga. Vaimukas ja nali on põhiline. Meeldib paluda. Delfamees. “TOPi parim konnaujuja”:D. Ilusad lestad. Ruubiku-kuubiku mees. Fortnite on elu.

 

 

 

 

IMG_20190829_113625Richard – on meil väga tore, rõõmsameelne, tubli ja tark poiss. Rahulik, vaikne, suht tagasihoidlik. Pikk, sportlik ja kiire tüüp. Lahe vend. Treenib korralikult. Konnaujuja.Tegeleb ka triatloniga. Väga hea rattur. Väga ilus ratas.

 

 

 

 

sdrFranz – väga vaimukas ja omab head huumorisoont. Lahe tüüp. Tore, naljakas, nunnu. Sportlik tüüp. Frode vend. Äge soeng. Täiega änks ja ilus ratas. Väga hea ka jalkas.

 

 

 

IMG_2313-768x1024Andreas – meie Muffin. Tore, sõbralik ja alati rõõmsameelne poiss. Ujub hästi jalgu.  Punapea. Kui tahad mööda ujuda, hakkab sinuga võidu ujuma. Lahe tüüp.

 

 

 

 

 

cofHendrik – tore poiss. Oskab hoida kaua hinge kinni.

 

 

 

sdrOliver – Ollu on meil nii tore, armas, hooliv, nunnu, sõbralik, abivalmis, imeline ja kallis. On väga jutukas ning teeb palju nalja. Ütleb alati “tere” ja lemmik sõna on “jou”. Suurte tüdrukute lemmik poiss. Naljakas ja lahe kutt. Pikk. Väga hea ujuja. Ilus stardihüpe. Väga erinev oma vennast. Väga uudishimulik ja seiklushimuline. Energiline. Salakaval naeratus.

 

cofKarl Erik – armas, tore ja abivalmis poiss. Alati rõõmsameelne. Saab kõigiga hästi läbi. Vaikne. Libiseb hästi. Teab palju arvutimängudest.

 

 

 

 

 

cofAksel – tore, vaikne, sõbralik poiss. Pikk. Väga painduvad käed. Võiks käia tihedamini trennis.

 

 

 

 

 

IMG_20190823_131501Frode – jutukas, rõõmsameelne, tore ja nunnu. Saab kõigiga hästi läbi. Suurte tüdrukute lemmik sõber. Mängib hästi pallimänge. Franzu vend. Meeldib nukke kokku lüüa. Meeldib Fortnite. Lahe vend. Trikipoiss ja saltomeister.

 

 

 

 

IMG_20200208_115959Ernest – tore, rõõmsameelne, naljakas, energiline, lahe ja kiire tüüp. Saab kõigiga hästi läbi. Kõige esimesena hüppab vette. Trennis ujub nii kiiresti kui jaksab. Hernes. Youtuber. Mini Ronaldo. Õpetab mulle vene keelt. Armsad kavalad silmad.

 

 

 

 

cofHans Kristian – väga tore, sõbralik ja armas poiss. Saab kõigiga hästi läbi. Räägib palju. Laulab.

 

 

 

 

 

IMG_20190824_103817Jonas – tore, sõbralik, jutukas. Jalka vend.

 

 

 

 

 

cofRagnar – äge ja tore tüüp. Temaga saab palju nalja. Peenike. Kiire. Väike. Anksu vend. Koguaeg lõdiseb. Meeldib vaielda. Tal on väga palju energiat. Mängib hästi ka kossu.

 

 

 

 

 

IMG_20190830_112332Martin – väga tore, sõbralik ja abivalmis poiss. Väga jutukas. Meeldib vaielda ja palju küsimusi esitada. Alati on midagi öelda. Põhiline sõna, mida kasutab on “mäh”. Väike. Kiire. Aktiivne tegelane. Mängib hästi ka jalkat. Kirjutab luuletusi.