LAS VANA LÄHEB JA UUS TULEB ! MEELEOLUKAT AASTAVAHETUST NING EDUKAT UUT KOERA AASTAT !

Soovime kõigile TOPikatele meeleolukat aastavahetust sõprade ja lähedaste ringis. Tore oleks, kui teil oleks  alati keegi seljataga toetamas, teid ärakuulamas ja nõuandmas. Tähtis on see ,et leiaksite  trenniradadelt endile sõbrad ,kellega jagada rõõmu- ja murehetki,  saladusi ning naerda luksumiseni. Selleks ,et tekkiksid tõelised sõbrad ja mõttekaaslased, tuleb ikka  aastaid õlg-õla kõrval  veepõldu künda ning saalides  rassida. Meie klubil  on tõesti vedanud,et just TEIE olete TOPi  treeninggruppidesse sattunud ja jagate oma aega meiega. Loodame väga, et te leiate motivatsiooni, kirge  ja tahet  igapäevast treeningpõldu künda ning ennast ja kõiki teisi oma tulemustega innustada. Kallid lapsevanemad – kannatlikku meelt  ja mõistvat suhtumist!

HEAD  UUT  AASTAT!

TREENERID