PILGUHEIT LÕPPENUD EESTI LÜHIRAJA MEISTRIVÕISTLUSTELE

Lühiraja võistlus ja treeninghooaeg sõlmiti kokku Eesti Lühiraja Meistrivõistlustega Sõle ujulas. Pinget jagus kahjuks küll vähem, kui nädalate jagu varem Noorte ja Juunioride Meistrivõistlustel,  kuid siiski meelikõditavaid starte ja pinget pakkuvaid teateujumisi oli küllaga. Tore, et tehti nii mõnedki isiklikud rekordid ja kellel seekord need tegemata  jäid, kuid raske treeningtöö tehtud oli – küllap vormub pingutus numbritesse juba järgmistel jõukatsumistel. Statistika  räägib aga järgmist: TOPi tegijatele 10 kulda – 8 hõbedat – 5 pronksist  pjedestaali kohta. Medalisaajaid ja medaleid jagus aga rohkem, sest naispool tegi pea et puhta töö neidude teateujumistes, nn.MEHED õngitsesid ühe teatepronksi kombineeritud teates ja MIXis olime samuti medalitel. TUBLID! Sära tõid meie õuele:

MARGARET  MARKVARDT – tegi, mis suutis, sest poolaasta on olnud juhtumisi täis. Võistlusi on olnud palju ja tervis on seekord mitmeid kordi alt vedanud. Sõles sai aga maksimum antud ning 5 kulda ja 2 hõbedat on auga välja teenitud. Lisaks veel oluline panus teateujumisvõitudesse:

I koht :  50m sel-28,76;100m sel-1.01,23;200m lib-2.19,59;200m ko-2.20,26;400m ko-4.55,72

II koht: 100m lib-1.01,38; 800m va-9.12,87

MERIBEL  SAAR – SUPER TREENIJA- tehke järele , alati kohal, alati tegemas. Väljateenitud kullad, veel natuke iluvigade parandust ja minek väiksematesse minutitesse ja sekunditesse. Küll ta tuleb- kus ta pääseb, kui ikka veel tahtmise enda seest üles leiaks.

I koht: 400m va-4.22,79; 800m va- 9.00,35

KÄTLIN  SEPP – ei saa kuidagi üelda,et vanameister – ikka noor kaunis naisterahvas meie klubi värve kaunistamas ja seda juba vaata,et 20 aastat. Vähe jäi puudu,et oleks noortele tähtedele säru teinud ja konkurendi noorterekordki sündis tänu Kätlini südikale ujumisele. Müts maha ja võtke aga kõik eeskuju- saab küll, kui tahtmist jätkub.

II koht: 100m sel-1.02,51; 200m sel-2.14,09

KARLEEN  KERSA – võib ka niiviisi,et ujumispisikut kandes ,naased ikka võistlusrajale ja näitad noortele kandu. Ai oli alles magus medal. Las need tulevased kuldkalad veel harjutavad,sest kogemused ja suur tahmine maksab ka midagi.

III koht: 50m rin-32,31

KASPAR  HELDE – loodame,et tulevikutegija. Vahetas küll treeningujulat ja treeneritki, kuid vahel ikka pakub meile treeningseltskonda. Meheteod ootavad veel ees. Kõigepealt peab pikkust ja laiustki kasvatama ning siis jääb vaid üle vesi lainetama lüüa. Tegi mehemoodi tööd ka teateujumistes

III koht: 200m lib – 2.06,59

Nõrgema poole teateujumistest jäi neiukeste  saagiks 3 kulda ja 1 pronksine autasu ja seekordseid  medalikohti sepitsesid: MARGARET  MARKVARDT,KÄTLIN  SEPP,KARLEEN  KERSA,ELISABET MÄTLIK ja MERIBEL  SAAR

Tugevama poole võrku jäi 1 pronksine  teateujumine ja seda tõesti mehises konkurentsis ja kõike endast andes. 4x100m kombineeritud teateujumises osalesid: KASPAR  HELDE, MARK SOVTSA,JANTER  SUUN ja ALEKSANDER  KAMPUS. Teised teated jäädi üsna napilt medalisaajate  ukse taha.

Ka mix teateujumises oli TOPikatel poodjumile asja. Pronksile võitlesid endid KÄTLIN  SEPP,MARK  SOVTSA, MARGARET  MARKVARDT ja JANTER  SUUN.

Medalite statistikasse lülitati seekord ka paraujumine ning oma suure panuse andis-

MARITA  SUKKO – seekordsed stardid tõid kõik isiklikud rekordid ja loodame,et see sekundite kärpimine ikka võistlustelt võistlusele jätkuks

II KOHT: 50m va-30,88; 50m sel-37,92; 50m lib-34,38

Tulemused:Lyhiraja_EMV_abs_2018_results

Iga võistlus on nagu kilomeetripost ujuja sporditeel-on õnnestunumaid ja vähem rahuldust pakkuvamaid sooritusi  –  ja tore on. Õnnestumised pakuvad palju rahuldust, kuid ebaõnnestumised panevad rohkem ja korralikumalt treenima. Küllap on sportlastele mõlemaid vaja.

Täname treeneritega  TEID kõiki meiega seda ” MÄNGU ”  mängimast. Oleme alati teie jaoks olemas , ootame teid pikisilmi treeningutele ning  rõõmustame ja kurvastame koos teiega.

HEAD  VANA  AASTA  LÕPPU!

TEIE  TREENERID