TARTU AURAL NAGU NIUHTI KÄIDUD

Suur hulk ujumishuvilisi  pühapäeva hommikul varavalges  bussi laaditud, algas sõit läbi uduvihmase  Eestimaa, Tartu poole.  Külalislahke AURA võttis meid vastu ja mitte ainult meid- Tartusse olid hooaja esimesi starte tegema tulnud 295 sportlast 16 klubist.  Sagimist oli küllaga ja soojendusel tuli hoolega slaalomit ujuda, et mitte kellegagi kokku põrgata. Väikeseid viperusi juhtus ka kohtunikel, kes ei saanud seda stardipiiksu nõutekohaselt tehtud ja osa startijaid jäid arusaamatuses pukkidele ja osa liugles finisi poole aga nagu vanarahvas ütleb: tegijatel juhtub mõndagi. Stardid said kõigil starditud ja nooremad ujujad suutsid isegi isiklikke rekordeid püstitada ja see teeb küll headmeelt. Auhindu jagus lausa kolmele paremale igas alas ja vanuseklassis ja meie klubilastel oli poodiumile kohe päris tihedalt asja. Uurige- puurige nii enda, kui ka teiste tulemusi ja mõelge, mida järgmine kord stardis ja distantsil veelgi paremini teha.

Võistluste tulemused ALR tulemused 30.09.2012

Aga nüüd ruttu treenima!