TOP UJUMISKLUBI EESTI KARIKAVÕISTLUSTE PRONKSINE KOLMAS

Selle aasta Karikavõistlused ujumises jällegi peetud. Aurasse kogunesid võistkonnad kogu Eestist,et selgitada parim Ujumisklubiendi hulgast. Vaielda võib juhendi koostajate otsuste üle ja selge on see,et klubi eest võistlejate vähendamine ja ühe ujuja startide arvu suurendamine, pole võistlusele kasuks tulnud. Suurem osa klubisid tegelevad kooliealiste laste treenimisega ning kõiki erinevaid vanuseid ühte patta panna ongi päris keeruline.Ometigi saime siiski ka mõned esikohad ning võitlesime ka teiste medalikohtade eest. Kokkuvõttes saavutasime   464 punktiga tubli III koha. Suurimad punktitoojad olid:

MARGARET  MARKVARDT  ning  KASPAR  HELDE,

kuid võistkond on täpselt nii tugev või nõrk, kui on tema nõrgim lüli, nii et loetleme ikka üles kogu TOPi I võistkonna koosseisu: HANNA GRETE VUTT, ANITA  GUDOVSKAJA, LAURA  KALVET, MERIBEL  SAAR, ELISABET  MÄTLIK, MARK  SOVTSA, CHRISTOPHER PALVADRE, JANTER SUUN, ALEKSANDER  KAMPUS, ANDERS ARGE.

Möönan,et kahjuks seekord sai liiga loodetud nn.vanale kaardiväele ja kahjuks mõne sportlase stardid ebaõnnestusid. Küllap on meie klubis toimumas väike vnn.verevahetus ja nooremad trügivad pildile. Siiski loodame,et vanad kalad ei anna veel alla ja uued ikka ründavad täiega. Selline see sport juba on – vahel läheb kõik lepase reega ja vahel arusaamatult topates. Igal juhul täname kõiki TOPikaid I ja II võistkonnast, endast kõike momendil olevat, välja ujumast. Tõsisemad treeningud alles ees ootamas ja tulemuste kõver peaks ainult ülespoole liikuma.

SUKELDUGEM AGA JÄLLE TREENINGLAINETESSE!

Võistluste tulemused:http://swimming.ee/live/ekv_2019/

 

IMG_2161IMG_2166

IMG_2171