Children say

… ehk millised me oleme 2012.a. sügisel:

Annika – hästi tore, lahe, lahke, väga sõbralik ja särava naeratusega kaunitar, kes on varsti taas Eesti tüdruk. Samuti üliilusa sixpackiga tibi, kes on hea ujuja ja trennikaaslane ning hea eeskuju teistele ujujatele. Ta ujub nii kiiresti, et meie ei saa teda kätte. Annikal on nii kena naeratus ja ta on Marttile musi teinud.

Kätlin –meie klubi kaunitar seitsme maa ja mere taga. Kätlini kohta käivad kõik head omadussõnad. Ta on Kõige toredam tüdruk üldse, samuti sõbralik, abivalmis, ilus, armas, lahe, heasüdamlik, jutukas, otsekohene, lisaks ka mega kena ja ujub ilgelt hästi. Ilmselt kõik tema sõbrad ei ütle ühtegi halba sõna. Muidugi vahel võib juhtuda, et ta on hästi-hästi natukene ülbe, aga eks meil kõigil on sellised kiiksuga hetked. Kätlin on tüdruk, kes on sokolaadist tehtud ja ei suuda öelda „ei”, samuti naeratab ja naerab palju. Vajadusel suudab ka olla tõsine. Kätlin suudab teha ka kõige halvema päeva parimaks. Super trennikaaslane, kes on töökas ja ujub täiega hästi. Armas ja kena tüdruk, kes on tubli treenija ja kodus seliliujumises võitmatu. Tema seliliujumist võistlustel ei ole huvitav vaadata, kuna koht on juba teada. Samuti on Kätlin super eeskuju oma õdedele, Siku saab iga päevaga tugevamaks. Loodame, et sa USAs TOPikaid ei unusta!

Tess – tubli ujuja ja kena tüdruk, kellel tahtejõust puudust ei tule. Teeb trenni isegi siis kui tal väga paha olla või on haige ja ainult Tess suudab terve suve trenni teha. Ujub ka väga hästi. Ta on armas ja tore, samuti hullumeelne, lõbus ning abivalmis. Suht lokike. Temaga on alati millestki rääkida. Meeldib palju rattaga sõita, aga natukene tuleb veel kukkumist harjutada. Tahab rattaga lennata, aga meie jälgime, et mitte eriti kõrgelt! Vot pallimängud Tessile ei meeldi, siis ta parem jookseb. Kes veel ei tea, Pjots on ta peika. Nad kaks on lahutamatud, nagu käbi ja mänd. Ei tea kas hea või halb, aga kindlasti tänu Pjotrile on ka tema sihid kõrged.

Karleen – meie klubi iludus, kes on pikk blond tüdruk, alati naeratav ja lõbus rügaja. Leenu, pikk Lota-Lota, ninasarvik ja draama queen. Tegelikult Karleen on jube tore trennikaaslane, humorist, lahke, väga sõbralik, lõbus, hooliv, alati rõõmsameelne, abivalmis, lahe, heatahtlik ja väga-väga-väga armas. Super ilus ja tark tüdruk, kelle soeng peab alati olema sätitud ja nägu kena. Oi, millised ilusad pikad juuksed. Aga Karleeni naer on siiski üle kõige, mida ta harrastab tihti ja see on nagu sätendav täht taevas. Kindlasti kõikide poiste lemmik. Samuti on ta jutukas organiseerija, kes jõuab igale poole. Teeb tublisti trenni ja ujub ka väga hästi, käed painduvad ebanormaalselt. Näeme teda ka vahel kurvana, aga selleks topikad ju olemas ongi, et tuua igasse päeva palju päikest.

Sigrid – meie pisike vahva päike igas päevas. Tubli treenija. Paljude trennikaaslaste iidol, esiteks ta on nii-nii ilus, teiseks ta on väga tore ja kolmandaks ta ujub mega hästi. Väike sepp ajab alati teised naerma oma nakatava naeruga. Kindlasti tulevane südametemurdja. Sigrid on armas, sõbralik, jutukas, lahke, aus, südamlik, abivalmis, tark, osav, lahe, ettevaatlik, mõistlik ja tore naljatilk. Ta naeratab alati kõigile ja saab ka kõigiga hästi läbi. Sigrid võib solvuda kergesti, aga samas pole raske teda naerma ajada. Suur ja lai naeratus, super! Täpselt nagu vanem õde, teeb korralikult ja hoolega tööd, ujub hästi, mossitab ja naeratab korraga. Poisid võivad teda närvi ajavad. Seliliujumises tõusev täht.

Karin – klubi jutuvestja. Õudus- ja sõjafilmid. Tahaks metsas õudukat teha. Karin on tore, armas, väga sõbralik, naljaks ja omamoodi tüdruk. Kui tal on paha tuju, võib olla kuri ja kui teda närvi ajada, siis võib sind saata pikalt hullemini kui mõni mees. Karinil alati midagi juhtub. Treenib korralikult ja ujub hästi. Tüdruk, kes oleks nagu täiesti teisest maailmast. Tal on uskumatud mõtted ja ideed. Kogu aeg laulab, magab või näksib. Karin on vahepeal omas mullis ja räägib suht tihti omaette. Talle meeldib laulda-laulda-lauldaaa. Väga ennast väljendav ja huvitava juuksevärviga tüdruk.

Kertrud – põhimõtteliselt ainuke pikamaa ujuja meie klubis. 800m vab, 400m ko, 200m ko ja 200m lib on toredad alad, mida keegi peab ju ujuma. Kertu on kogu selle raskuse heameelega oma õlgadele võtnud. Ta on tore, ilus ja armas. Kertu on ka vahelduva tujuga tüdruk, kord tuleb trenni ülirõõmsalt, vahel väga kurvalt. Kokkuvõttes lahe, lõbus, heatahtlik ja aktiivne trennikaaslane. Rattasõidu ekspert. Ma loodan, et sa edaspidi ei puudu trennist kordagi, kuna just sina annad pool minu tahtejõust, et rasked trennid vastu pidada. „Kõva vend”, kes mängib hästi jalkat.

Paula – tore trennikaaslane, meie klubi delfiiniujuja ja kindlasti tulevane delfiini kuninganna. Tahab ujumises väga kaugele jõuda ja teeb selle nimel tublisti trenni. Siku sister from another mother. Nad kahekesi koos rügavad enamasti ja tavaliselt naeratus näol. Paula on ilus, armas ja suht lahe tüüp, kes oskab hästi joonistada. Tal on ka suurepärane anne kõik asjad alalõpmata ära kaotada. Siimar jääb väga kiiresti magama. Oskab hästi laulda: „käisin eile poes ja ostsin 6 jäätist!” Vot palli ei meeldi Paulale mängida. Kardab, et pall hammustab.

Gretel – väga tore ja ilus tüdruk. Vahel on ta natukene kuri või imelik. Meeldib sopata. Lahe trennikaaslane. Aeglase reaktsiooniga ja alati unise näoga. Ei viitsi väga trenni teha, aga kohal käib ikka. Siimar jääb väga kiiresti magama ja hiljem ei viitsi voodist tõusta. Lõbusa olemisega. Eriti chill tüüp ja pidutseja.

Vanessa – armas tüdruk, kellel on hästi ilusad mustad pikad juuksed. Vanessa on nii pisikene ja nii suurte silmadega , sõbralik, tore ja rõõmsameelne. Esmapilgul rahulik, aga tegelikult energiline. Kahjuks on süda haige ja ei saa trennis käia. Loodame, et ikka naaseb ujumise juurde.

Merle – ta on väga sõbralik, lahke, tore, armas, abivalmis, positiivne ja rõõmsameelne tüdruk. Talle võib oma muredest rääkida, aitab alati. Suhtleb väga palju. Meeldib õpetada. Merlega saab alati ka nalja ja tal on väga head vabandused: „armastus elusorganite vastu!”. Naljatilk. Tüdruk, kellel on alati naeratus näol. Merle on Merle. Läbi raskuste tippude poole!

Birgit – tore, lahke, abivalmis, rahulik, sõbralik, tubli, ilus ja armas tüdruk. Temaga on alati lõbus koos olla. Väga suur ratsutamishuviline ja see õnnestub tal ka päris hästi. Hea sõber. Birkuga saab palju nalja. Tundub nohik, aga väga super tüüp.

Meribel – väga tore ja naljakas tüdruk. Mersuga saab alati nalja ning temaga on tore koos olla. Väga hea ujuja oma vanuse kohta. Tundub üks mõistlikumaid väikeste tüdrukute kambast. Ilus, aus, tagasihoidlik, abivalmis, aktiivne, lahke ja armas. Hea sõber. Naerab kõvasti. Kõige parem asi, mis minuga on kunagi juhtunud. Ta on minu päike, kuu ja tähed. Tulevane pikamaa ujuja. Ei tea miks, aga kõik tema sõbrannad kutsuvad Meribeli Mercedeseks. Mai Riiniga vist lahutamatud. Mersu ei saa kunagi kurjaks ja on hästi sõbralik.

Mai Riin – tore ja ilus põhjanaba. Ta on naljakas, lahe, leidlik blondiin, kes räägib palju-palju-palju. Ujub väga hästi. Mai Riiniga saab väga palju nalja. Sädistab igal pool. Mai Riin suudab iga päev mõne ilusa komplimendi teha ja samuti oskab ta ka alati midagi naljakat öelda. Väga kõva häälega tüdruk. Ta võib olla vahel kuri ja ülbe, aga enamasti ikka rõõmsameelne ning lõbus. Väikeste valitseja. Vajadusel meeldib pugeda kõigile ja vaidleb koguaeg treeneriga. Energiline. Ta on mulle suure õe eest. Ta kannab mind alati seljas. Ma armastan teda. Väike Mussolini.

Reeli – oh, super tüüp. Väike armas blond tüdruk, kes on vahva, lahe, armas, lahke, sõbralik ja alati naeratus näol. Väga tore trennikaaslane. Ujub väga hästi delfiini. Väga hea sõber, minu BFF. Kõige naljakam trennikaaslane ever. Hüperenergiline. Räägib palju ning samas ka naerab kõvasti ja suu lahti. Pea on kavalaid mõtteid täis. Ilus tüdruk ja väga rõõmsameelne. Jääb väga kiiresti magama. Reeli suudab ka kõik asjad ära kaotada. Meie väike naljatilk.

Margaret – väga tore tüdruk. Ilus, armas, lahke, aus, abivalmis, lahe, sõbralik ja temaga saab nalja. Tundub vaikne ja tagasihoidlik, aga tegelikult ei ole. Siiski kõige rahulikum väikeste tüdrukute kambast. Ilgelt pull on temaga koos olla ja naerda. Kui on mõni mure, üritab Margaret seda ka lahendada. Kaval. Võib solvuda kiiresti. Naerab tihti. Raskusi ei karda ja teeb kõike, mida treenerid ütlevad. Võimas plix.

Kristin – armas ja mõnus lokike. Nõia naer. Ilus, tore, tark, osav, lahke, sõbralik, lahe ja samas ka greisi tüdruk. Vahel võib olla natukene pirtsutav. Naerab palju. Teda pole väga tihti trennis näha, hoiab tahaplaanile.

Sandra – pisike vahva päike igas trennis. Ilusate pikkade juustega. Väga armas ja ilus tüdruk. Väike, aga kõva häälega. Ujub oma vanuste hulgas täiega hästi. Reeli parim sõps. Ta on nii nunnu ja super tore. Ta on nagu mu väike õde. Sandrale meeldib Kalevipoja reklaam. Vahel võib ta olla natukene liiga kuri. Aga muidu on ta abivalmis, lahke, sõbralik, energiline, lahe ja julge tüdruk.

Mariann – väga tore ja abivalmis tüdruk, mõni kord imelik ja võib solvata. Teeb pidevalt kõhukat stardist. Colgate smile.

Sarah – tore, lahke, abivalmis ning vahva tüdruk. Mõni kord ka ülbe ja natukene suure egoga. Johannaga paras paar.

Emma – lahe ja naljakas tüdruk, kes on ka tore, sõbralik, lahke ning abivalmis. Oskab igasuguseid hääli teha ja naerab naljakalt. Oskab hästi delfiini ujuda.

Elis V. – vaikne ja lahe tüdruk. Samas ka lahke, tore, rõõmsameelne ja abivalmis.

Karmel – väga armas väike tüdruk. Rõõmsameelne, abivalmis, lahke ja sõbralik. Vahel natukene ülbe ja kiuslik, aga muidu tore. Väga hea sõber. Nimi kõlab nagu karamell.

Karolina – väga tore, armas ja kena tüdruk. Samas ka lahe, lahke, sõbralik, rõõmsameelne, abivalmis ning natukene liiga vaikne. Talle meeldib TOPis õhtuti õppida.

Johanna – väike macho. Liiga jutukas ja ülbe. Kohutavalt palju energiat. Ajuvaba inimene. Vahepeal poisi iseloomuga ja siis vahepeal jälle tüdruk. Käitumist peab veel palju õppima.

Arlene – tore, lahke ja kiire tüdruk.

Martti – Meie klubi eeskuju ja kõige kõvem vend. Sihikindel eesmärkide poole püüdleja, kes ei kohku raske töö ees ja naudib seda. Väga tore, lahe, tugev, abivalmis ja ilus poiss. Närvi ei tasu teda ajada. Poiss, kes on Annikale musi teinud. Mega hea ujuja. Euroopa Meistrivõistluste pronks, see ütleb kõik. Eesti parim konnaujuja. Ma olen uhke, et meil on selline trennikaaslane nagu Martti.

Pjotr – Pilvelõhkuja, kellel on tegelikult veel suurem süda, kui välja näitab. Koomik, hea muusika maitsega. Pjotr on tõsine klubihing, kes on jutukas ja lollitab palju. Jube tore hiiglane. Ta on sõbralik, rõõmsameelne, alati abivalmis, tubli, usaldusväärne, tugev ja energiline. Kõige kiirem Eesti ujuja. Filmimeister ja muidu naljamees. Arvab, et suudab kõike. Muidugi kõik oleneb ka tujust. Vahel harva võib olla ka natukene ülbe. Tal on tore pruta. Huvitub driftist ja on car race master. Kui palju päikest saab, siis muutub pandaks. Lahe vend, kellele meeldib trenni teha.

Kristjan J. – jalkaäss, kes on tark, ilus, sõbralik, tore, tugev, lõbus, mõistlik, tubli ja intelligentne. Hädaolukorras suudab rahulikuks jääda. Sellist sõpra oleks kõigil vaja, nagu selleks on Kristjan. Armas poiss, kes ujub hästi, aga trenn on viimasel ajal kuidagi tahaplaanile jäänud. Kristjan võiks raskemaid alasid ujuda, kuid ei julge. Aga meie toetame sind, nii et tee proovi! Pallimängudes jagab alati „toredaid” kommentaare ehk siis muutub podisevaks babuskaks. Elus tänu wikipedial ja goal10l. Tundub, et tal on suva. Lahe tüüp, kes teeb alati nalja ja teab palju spordist.

Herol – siuke lahe karvane tüüp, kes oskab kõike kommenteerida. Kes on Heroliga sõber, sellest ta hoolib väga. Teab, mis tahab, igatahes mitte ujuda. Aga ta teeb piisavalt, et end vormis hoida. Tundub, et Herol on kurb ja pettunud topikates, kuna mitte keegi TOPist ei kutsu teda kusagile. Loodame, et suudame seda „haavakest” veel parandada! Tore poiss, suure südame ja õrna hingega.

Herman – tore, omapärane ja hea huumorisoonega poiss, kes tühja juttu ei räägi. Temas on peidus palju varjatud andeid. Tugev geenius, kes jagab meiega oma tarkuse teri. Oskab olla suurepärane sõber ja oskab hoida ka saladusi. Hermanil on kõige kohta oma arvamus. Klubi naljategija, kes teeb lolle nalju ja suudab ise samal ajal tõsiseks jääda. Tihti jäljendab kedagi. Lahe tüüp, kellel tulevad alati huvitavad mõtted. Ujumise kõrvalt sõidab hästi rulaga. 2 äärmust: kas täiega või üldse mitte. Herman on palju muutunud viimase aasta jooksul ja seda heas mõttes. Väga meeldiv inimene.

Kristofer – meie loki. Usaldusväärne, hea, hooliv, abivalmis, aus, otsekohene, julge ja sõbralik. Tõeline sõber, kes arvestab teistega. Jalkaäss, kes põrgatab ka korvpalli hästi. Kräsupea, justkui linnupesa sarnane. Nõges on nõges. Poiss, kes sinuga võib möliseda, aga kui vastu midagi ütled, võib solvuda. Väga armas poiss. Nagu oleks ingel maa peale sattunud.

Martin – alati positiivne ja rõõmsameelne poiss. Kõige stabiilsem vend ujumise mõistes, teeb kõvasti trenni ja harva on mitte ujumise tuju. Ei ole allaandja ning ujub hästi. Martin on väga tore inimene, keda huvitab autosport. Täiega sõbralik kõigiga, pole teda vist kunagi näinud kurjana. Vahepeal räägib liiga palju. Kõik on palju suurem ja võimsam kui tegelikult. Oskab alati tuju parandada.

Miko – Pisike musklivend, kes rühib trenni hoolega. Ujub väga hästi. Näeb võimas teiste kõrval välja. Väga äge ja väle poiss. Mini Ott Kivikas on sõbralik, lahke, kena, tore, naljakas, energiline, tubli, julge ja lahe põkk. Ainult, et jalgpall ei ole tema ala, äkki peaks proovima karateed.

Kert – it-guru, sest arvuti on elu. Otsekohene, kui laupäeval trenni ei jõua, ütleb alati ausalt, et uni oli magusam. Lahe vend, asjalik, sõbralik, tubli ujuja ja tore trennikaaslane. Meeldib rulatada. Vabandused kõigeks olemas. Teeb head huumorit.

Egert P. – blondiinike, kes ujub hästi ja võiks ujuda veel paremini, aga „teeb trenni suht palju” ehk trenni on vähe! Konna poiss. Egert on sõbralik, tore ja lahe vend, kes on ka natukene ülbe ja mõni kord ka lontrus. Niisama chill tüüp.

Sander – Üli super trennikaaslane, mega hooliv, mõistlik, julge, tore ja väga sõbralik. Hobiks on fotograafia ja ta on väga hea fotograaf. Ta ei ütle kunagi kellelegi kurjasti.

Priidik – Päris lahe tüüp. Oskab hästi pähkliteta sokolaadi valida. Priidik ei suuda kaua vaikselt olla, nii et räägib liiga palju. Abivalmis ning kaastundlik. Edev, tegelikult väga tore ja lõbus sell. Priidikul on alati midagi vastu öelda, järelikult tulevane kakleja klubides.

Kristjan L. – väga tore ja lahe tüüp. Vendadest kõige mõistlikum siiamaani. Chill tüüp, kes teeb korralikult trenni. Ainuke Laid, kes liiga palju ei räägi. Pallimängud ebaõnnestuvad. Ühesilbilised sõnad ruulivad. Hea sõber ja pullivend.

Assar – muhe vend, kes satub totakatesse olukordadesse. Assar on vaikne tore poiss ja X-box´i mees 2012. Rulavend, kellel pea laiali otsas. Vahel on pika mõtlemisega, aga suudab ka kiire tegutsemisega üllatada. Assari taipamine on palju kiiremaks läinud. Laheda olemisega tüüp, kes teab peast iga maailma spordiala ja iga sportlast. Jalgpalli kommentaator. Sööb palju ja oskab asju lahendada. Sõbralik ja teeb hästi nalja.

Jüri I. – Tore ja lahe trennikaaslane, kellega saab alati nalja. Vahepeal natukene liiga aeglane ja uimane. Trenni ei viitsi eriti teha. Tundub tagasihoidlik ja rahulik tüüp. Korvpallis korvid ainult tulevad ja tulevad. Ta on tegelikult Jura.

Janter –Mida jalgu!? Normaalne tüüp, aga samas ka tuim vend. Kiireim oma vanuste hulgas.

Andreas – normaalne poiss, kes seletab kogu aeg sellist hästi mõtestatud teksti. Trennis pingutab kõvasti.

Egert M. – normaalne ja tore poiss. Hea pallimängija.

Jordan – räägib väga-väga-väga palju. Ei ole eriline jooksu mees.

Jüri K. – Lahe soeng ja tõuks on elu. Läheb kiiresti närvi.

Anders – normaalne tüüp, ainult et läheb kiiresti närvi.

Jan Markus – väike välk, kes on hea, armas ja enesekindel poiss.