Lapsesuu

… ehk millised me oleme trennikaaslaste arvates:

2022/2023

TÜDRUKUD

Hanna Grete – bossilik emps. Organiseerija. Jutustaja. Suur kamandaja. Arvab, et teab kõike. Enamasti ikkagi mõistlik ja sõbralik, aga kui tuur on peal, OMG! Hea muusikamaitse. Hansu parim sõbranna. Kena. Pikk. Nalja saab. Hea huumor. Igast riigist ostab endale kausi. Lemmik pitsa on Mafioso. Selili tuleb hästi välja.

·

·

·

·


Mari-Liis – jutustaja tüüp, tal on alati millestki rääkida. Hea muusikamaitse. Talle meeldib laulda. Rattaga sõites kuulab muusikat ja laulab kaasa. Trennis tihti tantsib. Venna pruut. Tiktoker. Kena tüdruk. Oskab teha ägedat meiki. Elu on telefonis. Naerab palju ja valjult. On väga tore ja sõbralik tüdruk. Positiivse suhtumisega. Rahulik tüüp. Pallimängud on kindel ei. Blondiin. Hea ujuja.

·

·

·


Mona – Äge tüüp. Chill tüdruk. Omas mullis. Sportlik. Korralik treenija. Ta on tore, jutukas ja sõbralik. Ei tundu, et palju suhtleks. Vabameelne. Lahe stiil. Tätoveeringud. Ta on Mona.


Hanna-Marleen – kena tüdruk. Armsad tedretähnid. Jutustaja. Kirke õde. Käsutaja. Meeldib photoshop. Ginger. Punapea. Rahulik tüüp. Poosetaja. Mimmu. Telefon on elu.

·

·

·


Katarina – väga tore, seltsiv ja hooliv tüdruk. Alati ilmub kohale oma armsa naeratusega. Väga kena. Jutukas ja hea suhtleja. Naerab palju. Meie akrobaat. Põlv käib lausa kahele poole. Tantsib hästi. Alati jagab asju. Väga änks. Armas ja heasüdamlik. Delfa plika. Väga tore trennikaaslane.

·

·

·


Kirke – sportlik, tore, huvitav, naljakas ja rõõmsameelne tüdruk. Lihastes. Korralik treenija. Vastupidav ujuja. Jaksab ujuda 10km. Järvede kuninganna. Alati annab endast parima. Kena tüdruk. Fotogeeniline. Mõistlik. Ilusad silmad, millesse võib uppuda. Muutuvad tujud. Ei sarnane vanema õega. Maitseb Caesari salat.

·

·

·

·


Greete – korralik paanikaosakond. Rõõmsameelne, tore, rahulik, hooliv, naljakas ja kena tüdruk. Udukogu. Arglik. Kas ei räägi palju või räägib liiga palju. Kardab hilineda. Küsib koguaeg, kas juuksed ja prillid on sirged. Endiselt soovib saada psühholoogist hambaarstiks. Ei mängi palli. Arvab, et sibul kasvab liiva sees, mere ääres. Meeldib teisi togida, kui näeb kollast autot – see vist toob õnne.

·

·Miriam
– väga tore ja omapärane tüdruk. Nunnu, kena, sportlik ja jutukas. Ilusad juuksed. Naljakas. Alati naeratab. Kõigi lemmik. Saab kõigiga hästi läbi. Mirru. Kindlad arvamused. Pro. Tubli treenija. Kiire ujuja. Delfa plika. Meeldib Minecraft.

·


Polina – väga tore, seltsiv, hooliv ja energiline tüdruk. Huvitav tegelane. Arvestab kõigiga. Räägib palju ja vahepeal segast. Kui on pahas tujus, siis ignoreerib kõiki. Jalkas pigem kehaga mängija, kui jalaga toksija. Sovtsa õde. Polina on … Polina. Sööb oliive. Temaga saab nalja. Vaatab imelikke sarju. Hea ujuja. Võistlustel võtab ennast kokku.


Marija – äge plika. Alati rõõmsameelne. Armas ja hooliv. Hea sõber. Teeb palju nalja.  Väga tore ja armas. Goša väike õde. Nunnu naeratus. Suured silmad. Väga jutukas. Tugev tüdruk. Energiline. Võistlushimuline. Korralik treenija.Laura
– äge ja tore tüdruk. Energiline. Aktiivne. Sportlik. Meeldib palju rääkida. Võistlushimuline. Korralik ja tubli treenija. Kiire ujuja. Hea sõber. Hobuste fänn.

·

·

·

·

·


ROSANNA – vaikne ja rahulik tüdruk. Väga korralik. Tore ja armas. Tubli treenija.

·

·

·

POISID


Mark
– alati tennis kohal. Tundub tõsine, aga ta on väga tore ja sõbralik mees. Tugev. Sportlik. Kiire konnaujuja. Jalkas kõva mees. Polina vend.


Aleksander – väga tore mees. Korralik treenija. Lahedad lokid. Vaiksem kutt. Tulevane programmeerija. Tugev, tark ja hea huumor.

·

·


Artur – rahulik ja mõistlik tüüp. Korralik treenija. Kiire ja tubli ujuja. Võitleja. Muskel kasvab. Kangiga osav. Jalkas meist parim ja kõige kardetum mängija. Selle mehega ei tasu jamada, päriselt kah! Tee proovi, aga meie oleme hoiatanud. Tõeline fänn. Hüppab kõrgele. Kus vaidleb. Väga tore mees. Hüüdnimi “sweat”.

·

·

·

·


Hans-Mikk – Tore mees. Simp veits, aga see on suva. Pikk poiss. Hoolib väga oma vennast. Hea huumor. Ütleme otse, laiskust on liiga palju, aga kus kütab. Tavaliselt hüppab kõige hiljem vette. Kahtlusdav. Madal hääl. Olli vend. Väga naljakas mees. Saab kõigiga hästi läbi.

·

·


Georgi – äge tüüp. Maša vend. Mister X. Piimaallergia. Peika. Tore poiss. Suured musklid. Sportlik. Sprinter.

·


Robin – norm vend. Sõbralik ja tore. Alati naeratab. Kena naeratus. Sportlik. Musklis mees. Jalkas tihti koperdab. Meie lille poiss.

·


Lars – hea huumor. Tore ja jutukas. Vahel räägib ikka täiega segast. Uudishimulik. Väga laialdased ja vahest imelikud teadmised, aga tore teada. Meeldib kihla vedada. Saab kõigiga hästi läbi. Kiire poiss. Suured eesmärgid.

·

·


Franz – rahulik ja tore tüüp. Räägib õiget juttu. Hea huumoriga. Ilusad juuksed. Frode vend.

·

·


Oliver – humoorikas vend. Tore, sõbralik ja mõnus tüüp. Naljakas. Suurepärased naljad. Kena pikk poiss. Lahedad vanemad. Hans võtab ta igale poole kaasa. Tujutõstja.

·

·


Ruut Kristjan – tore ja rahulik. Huvitav nimi. Trennis ei näe väga tihti.


Frode – norm mees. Tore. Saab nalja. Miriami ja Kirke klassivend. Linnakas. Kõva käsi pallimängudes. Kena poiss. Küla hirm. Hea stiil. Otsib tihti öömaja. Ignob küsimusi.

·


Hans Kristian – huvitav tüüp. Hea huumor. Naljakas. Sõbralik ja tore poiss. Linnakas. Marki vend. Vampiir.


Martin – naeratab peaaegu koguaeg. Tore, rõõmsameelne ja sõbralik poiss. Lihased. Jalkas pro, eriti kaitses. Chill vend. Joonistab väga hästi. Kena poiss. Hea jalgrattur. Korralik treenija. Sportlik tüüp. Teda huvitab inglise keel.

·


Mark Anders – tore, naljakas ja sõbralik poiss. Maitseb pannkook. Hansu vend. Vampiir. Alati naeratus näol. Laseb endaga teha igasuguseid katsetusi. 

·

·

·

·

·Edwin Ros – vaikne, pikk ja tugev poiss. Arglik. Trenni ei viitsi teha, aga jõudu on, et ujuda. Geller.

·

·

·

·

·


Kaspar – norm vend. Energiline, sportlik, tore, rõõmsameelne, sõbralik ja jutukas poiss. Lahe tüüp. Jalka sõber. Mini Artur. Alati annab endast parima.