Lapsesuu

… ehk millised me oleme trennikaaslaste arvates … õppeaastal:

TÜDRUKUD

Hanna Grete – bossilik emps. Organiseerija. Jutustaja. Suur kamandaja. Arvab, et teab kõike. Enamasti ikkagi mõistlik ja sõbralik, aga kui tuur on peal, OMG! Hea muusikamaitse. Hansu parim sõbranna. Kena. Pikk. Nalja saab. Hea huumor. Igast riigist ostab endale kausi. Lemmik pitsa on Mafioso. Selili tuleb hästi välja.

·

·

·

·


Mari-Liis – jutustaja tüüp, tal on alati millestki rääkida. Hea muusikamaitse. Talle meeldib laulda. Rattaga sõites kuulab muusikat ja laulab kaasa. Trennis tihti tantsib. Venna pruut. Tiktoker. Kena tüdruk. Oskab teha ägedat meiki. Elu on telefonis. Naerab palju ja valjult. On väga tore ja sõbralik tüdruk. Positiivse suhtumisega. Rahulik tüüp. Pallimängud on kindel ei. Blondiin. Hea ujuja.

·

·

·


Mona – Äge tüüp. Chill tüdruk. Omas mullis. Sportlik. Korralik treenija. Ta on tore, jutukas ja sõbralik. Ei tundu, et palju suhtleks. Vabameelne. Lahe stiil. Tätoveeringud. Ta on Mona.


Hanna-Marleen – kena tüdruk. Armsad tedretähnid. Jutustaja. Kirke õde. Käsutaja. Meeldib photoshop. Ginger. Punapea. Rahulik tüüp. Poosetaja. Mimmu. Telefon on elu.

·

·

·


Katarina – väga tore, seltsiv ja hooliv tüdruk. Alati ilmub kohale oma armsa naeratusega. Väga kena. Jutukas ja hea suhtleja. Naerab palju. Meie akrobaat. Põlv käib lausa kahele poole. Tantsib hästi. Alati jagab asju. Väga änks. Armas ja heasüdamlik. Delfa plika. Väga tore trennikaaslane.

·

·

·


Kirke – sportlik, tore, huvitav, naljakas ja rõõmsameelne tüdruk. Lihastes. Korralik treenija. Vastupidav ujuja. Jaksab ujuda 10km. Järvede kuninganna. Alati annab endast parima. Kena tüdruk. Fotogeeniline. Mõistlik. Ilusad silmad, millesse võib uppuda. Muutuvad tujud. Ei sarnane vanema õega. Maitseb Caesari salat.

·

·

·

·


Greete – korralik paanikaosakond. Rõõmsameelne, tore, rahulik, hooliv, naljakas ja kena tüdruk. Udukogu. Arglik. Kas ei räägi palju või räägib liiga palju. Kardab hilineda. Küsib koguaeg, kas juuksed ja prillid on sirged. Endiselt soovib saada psühholoogist hambaarstiks. Ei mängi palli. Arvab, et sibul kasvab liiva sees, mere ääres. Meeldib teisi togida, kui näeb kollast autot – see vist toon õnne.

·

·Miriam
– väga tore ja omapärane tüdruk. Nunnu, kena, sportlik ja jutukas. Ilusad juuksed. Naljakas. Alati naeratab. Kõigi lemmik. Saab kõigiga hästi läbi. Mirru. Kindlad arvamused. Pro. Tubli treenija. Kiire ujuja. Delfa plika. Meeldib Minecraft.

·


Polina – väga tore, seltsiv, hooliv ja energiline tüdruk. Huvitav tegelane. Arvestab kõigiga. Räägib palju ja vahepeal segast. Kui on pahas tujus, siis ignoreerib kõiki. Jalkas pigem kehaga mängija, kui jalaga toksija. Sovtsa õde. Polina on … Polina. Sööb oliive. Temaga saab nalja. Vaatab imelikke sarju. Hea ujuja. Võistlustel võtab ennast kokku.


Marija – äge plika. Alati rõõmsameelne. Armas ja hooliv. Hea sõber. Teeb palju nalja.  Väga tore ja armas. Goša väike õde. Nunnu naeratus. Suured silmad. Väga jutukas. Tugev tüdruk. Energiline. Võistlushimuline. Korralik treenija.Laura
– äge ja tore tüdruk. Energiline. Aktiivne. Sportlik. Meeldib palju rääkida. Võistlushimuline. Korralik ja tubli treenija. Kiire ujuja. Hea sõber. Hobuste fänn.

·

·

·

·

·


ROSANNA – vaikne ja rahulik tüdruk. Väga korralik. Tore ja armas. Tubli treenija.

·

·

·

POISID


IMG_9526Mark
– sihikindel treenija. Võtab trenne tõsiselt. Tubli sportlane. Tore, heasüdamlik, arukas, julge, aktiivne. Kenad lestad. Temaga peab läbi saama. Paneb puid kõigile. Abitreener. Päris hea jalkas. Hea rinnuliujuja. Ujudes ei tasu eriti ette jääda. Meie karjajuht. No Sovtsa jääb Sovtsaks, mis seal ikka.


IMG_3123Christopher – väga hooliv ja tore poiss. Väga sihikindel ujuja. Tubli sportlane. Tubli treenija. Rinnulikunn. Rahulik tüüp. Pikk. Hommikuti sööb meist kõige rohkem putru. Vaatab jalkavõistluste videosid rohkem kui ujumisvõistlustest. Mängib jalkat hästi. Laulab küll, aga ujumine tuleb paremini välja. Meeldivad Shanoni laulud. Kihlveokontori juhataja – nii et kui on palju raha üle, teate, kelle poole pöörduda. Teda ei näe kunagi halvas tujus. Hea nali ja veel parem naer.


Robin T. – alati rõõmsameelne. Tore ja sõbralik. Mõistlik inimene. Pullivend. Hea huumorisoonega. Seltskondlik. Töökas. Tubli sportlane. Hea ujuja. Trennis annab endast 110%. Alati kohal. Vihased on lihased. Kihlveokontori asutaja. Jalkat mängib paljajalu. Päris hea väravavaht. Tal on kõige naljakam naer.Artur – täiega meil multitalent. Pole spordiala, mida ta ei oska. Hea ujuja. Kiire. Korralik treenija. Annab trennis endast 110%. Ujuda võib kõike. Võitleja. Enesekindel. Sihikindel. Trennipoistest kõige parem jalgpallur. Vabal ajal naudib jalkat. Ägedad pallitrikid. Fännab Arsenali. Lemmik jalgpallur Messi. Hea huumor. Väga sõbralik ja tore poiss. Mõistlik ning rahulik. Heasüdamlik. Sümpaatne. Saab kõigiga hästi läbi. Teeb tuju heaks. Lahe tüüp. Hea sõber. Ilus käekiri.


Hans-Mikk – hea ja kiire ujuja, aga trennis ei viitsi käia. Puudub tihti. Laupäeva hommikused treeningud pakuvad kellaajalisi raskuseid. Ootame teda alati trenni. Kui trenni teeb, siis korralikult. Sprinter. Kena pikk poiss. Ilusad silmad. Hea stiil. Ei ole eriline jooksumees. Unekott. Väga tore, sõbralik, heatahtlik ja hooliv. Hea iseloom. Saab kõigiga hästi läbi.


Georgi – tore, abivalmis, rõõmsameelne. Trennis paneb hullu. Treenib tugevalt ja eriti oma lihaseid. Sprinter. Hea ujuja. Lahe vend. Suur ego. Kärsitu tüüp, kannatamatu. Mängib päris hästi jalkat. Hea sõber. Nukid, mees. Keskendub enne starti. Läheb teiste plaanidega kaasa. Hea stiil.


IMG_20200823_103025

Robin – väga tore, lahke, sõbralik, rõõmsameelne ja hooliv. Kiire ujuja. Tubli sportlane. Pingutaja. Treenib hästi. Käib palju jõusaalis. Normaalne tüüp. Saab palju nalja. Seltskondlik. Korralik poiss. Naerab palju. Vahest jääb kahtlaselt vaatama.


Lars – tore, hooliv, sõbralik, jutukas, naljakas ja julge poiss. Vahest tüütu. Hea ujuja. Tubli nii koolis kui ka vees. Äkki tõusis tuhast ning üllatas oma kiirusega. Suured eesmärgid. Aastaga palju arenenud. Võitleja. Trennis teeb üldiselt korralikult. Kui WC-d enne trenni algust ei külasta, siis trenn ebaõnnestub. Väljumiste ekspert. Tore on temaga rääkida. Vahel üle piiri kuri. Jalkas osav. Hea maffia jutustaja. Tossu ärikas. Osaleb kõikides jalanõude loosimistes. Gamer. Kuulab kui on väga vaja.


IMG_20200227_112210Franz – rahulik, mõistlik, tark ja sportlik tüüp. Tore iseloom. Tundub vaikne, tegelikult ei ole. Korralik treenija. Sõidab hästi ratast. Jalkas päris hea. Päris head naljad. Mõnus mees. Tabavate lööklausetega. Kenad juuksed. Armas naeratus. Hea kaardimängudes.


IMG_20200619_131045Oliver – äge poiss. Oskab hästi tuju tõsta. Hea ujuja, kiire. Korralik treenija. Treenib 2x rohkem kui vend. Hakkab meeldima mingi fraas, siis korrutab seda järgmised pool aastat. Tore, armas, sõbralik, heasüdamlik, jutukas. Saab kõigiga hästi läbi. Hea huumorimeel. Kohati võib olla liiga õel nali. Enesekindel, samas ka vahest häbelik. Oll on meil kaval rebane. Gamer.


IMG_20200823_102721Ruut Kristjan – vaikne ja tore poiss. Mängib päris hästi jalkat. Triblaja. Punased põsed. Gamer.


IMG_20200823_102939Frode – päris pull vend. Salapärane tüüp. Krooksu kunn. Ratas kaalub vähem kui ujumisprillid. Hea soeng ja stiil. Vaatab palju videosid. Ei saa naljale alati pihta. Miriami klassivend. Hea ujuja. Osav pallimängija. Sõidab hästi rattaga. Energiline. Kõva hääl. Gamer. Tore, sõbralik, jutukas.


Ernest – väga tore, sõbralik, viisakas, energiline, heatahtlik, armas ja naljakas poiss. Hernes. Hea ujuja. Trenni teeb korralikult, kuni teatud kellaajani, siis algab viilimine. Võistlustel võitleb ja pingutab. Kena poiss. Lahe vend. Bestikas. Koristab meie tuba. Julge. Ütleb kõigile “tšau”. Räägib palju ja koguaeg. Jagab süüa. Teeb nalja.


Hans Kristian – huvitav tüüp. Hea huumor. Naljakas. Sõbralik ja tore poiss. Linnakas. Marki vend. Vampiir.


Martin – naeratab peaaegu koguaeg. Tore, rõõmsameelne ja sõbralik poiss. Lihased. Jalkas pro, eriti kaitses. Chill vend. Joonistab väga hästi. Kena poiss. Hea jalgrattur. Korralik treenija. Sportlik tüüp. Teda huvitab inglise keel.

·


Mark Anders – tore, naljakas ja sõbralik poiss. Maitseb pannkook. Hansu vend. Vampiir. Alati naeratus näol. Laseb endaga teha igasuguseid katsetusi. 

·

·

·

·Edwin Ros – vaikne, pikk ja tugev poiss. Arglik. Trenni ei viitsi teha, aga jõudu on, et ujuda. Geller.


Kaspar – norm vend. Energiline, sportlik, tore, rõõmsameelne, sõbralik ja jutukas poiss. Lahe tüüp. Jalka sõber. Mini Artur. Alati annab endast parima, kas tuleb välja või mitte.