Lapsesuu

… ehk millised me oleme trennikaaslaste arvates 2021/2022 õppeaastal:

TÜDRUKUD

47352469_1009668745891860_5116216050026807296_nMargaret – sihikindel. Mõistlik. Positiivse suhtumisega. Armas. Ilusad silmad. Kena nägu. Tark. Töökas. Räägib õiget juttu. Tore ja rõõmsameelne. Hea huumorimeel. Austab oma treenerit. Kangekaelne. Oskab heade argumentidega vaielda. Kui keegi muutub üleannetuks, siis paneb ta tavaliselt paika. Tõsine treenija. Topikate suur eeskuju. Ei meeldi, kui keegi jalgades ujub. Kui trenni ei tee, siis saab kurjaks. Tema nähes treeningu ajal vees seista pole ka hea mõte. Omapärane naer. Magab palju. Autojuht. Blondi. Treenib hetkel suure lombi taga.


Elisabet – rahulik tüüp. Väga ilus. Rõõmsameelne. Sõbralik. Heasüdamlik. Armas naeratus. Ilusad silmad ja juuksed. Sihikindel. Kiire nii vees kui maapeal. Keegi meist ei ole nii palju vigastatud, kui tema. Teipi tarbib kilomeetrilistes kogustes. TOPi tüdrukute esisprinter. Hommikusöögiks alati banaan. Nunnud põsed. Tundub tugev tüüp. Hea jõuksi semu, eriti rinnalt surumises. Hea stiil. Alati ütleb midagi ausat vastu. Hea lohutaja. Vägev iseloom. Võidab alati tülid. Meeldib Harry Potter.


Sony Pro Conference in Antalya Oct 2019

Hanna Grete – täiega bossilik tüüp. Väga pikk, kena, tore, naljakas. Sihikindel. Seltskondlik. Saab kõigiga hästi läbi. Tunneb kõiki. Meeldib jutustada. On palju öelda. Energiline. Tubli treenija. Võistlushimuline. Heasüdamlik. Hooliv. Hea muusikamaitse. Ei salli, kui keegi trennis niisama chillib. Käsutamine tuleb päris hästi välja. Nagu ema, loeb alati sõnad peale. Ilusad silmad ja nunnu nina. Lemmik sõna “naksitrall”.


Mari-Liis – hästi lõbusa iseloomiga. Kena, tore, sõbralik, heasüdamlik ja energiline neiu. Positiivse suhtumisega, tal ei ole kunagi halb tuju. Naerab palju. Nalja peab alati saama. Kõige huvitavama naeruga TOPi plix. Saab kõigiga hästi läbi. Alati midagi rääkida. Hea ujuja. Sobivad pikamaa ja selili distantsid. Treenib korralikult, aga võimalusel viilib. Pigem teeb vähem kui rohkem. Väljumised vajavad erihoolitsust. Trenni ajal joob palju oma spordijooki. Alati valmis jagama. TOPi tiktoker. Hea muusika valik. Hea lauluhääl. Laulmine on igapäevane ja käib temaga igal pool kaasas. Kardab ämblikke. Kui näeb, siis kiljatab valjusti, nii et tuba kajab. Iga laager muudab ise oma soengut – käärid ja värvid. Blondid juuksed sobivad kõige paremini. Fännab Eesti keelseid laule. Maitseb väga kurk. Väga hea meigikunstnik, siit tuleb midagi huvitavat ja põnevat.


Mona – huvitav kuju. Tihti omas mullis. Sportlik. Treenib korralikult. Kuri Mona on suht hirmus. Äge stiil. Lahedad riided. Unine, näeb tihti väsinud välja. Kena ja armas neiu. Teda ei huvita mitte kellegi arvamus. Annab head nõu. Tore, lahke, sõbralik. Hea huumorimeel. Ei käi jõusaalis ega saalis. Jalg on rikkis. Ei meeldi kollane punu. Peoloom. Peale trenni sööb dušši all banaani. Temaga saab nalja. Heasüdamlik. Chill inimene. Oojaa!


82000091_3187102607984823_5107906155892441088_o (2)Hanna-Marleen – kena ja armas neiu. Huvitav iseloom. Omas mullis, kunagi ei saa aru mis toimub. Lobiseja. Ilusad juuksed. Armsad tedretähnid. Hooliv, abivalmis. Hea stiil. “Help me” tüdruk. Suur unustaja. Ei saa Mariga kokku lasta, muidu tekib kaos. Kummitab oma lauludega. Meie oma Ed Sheeran, kes kahjuks ei laula sama hästi. Laagris kõige jubedam tuba, ei soovita külastada. Trenni tegemine ei ole kõige olulisem. Jõuksi ei satu. Magab palju. Konnaujuja. Rõõmsameelne, naljakas. TOPi punapea.


Katarina – positiivne inimene. Sõbralik, tore, viisakas, rõõmsameelne, heasüdamlik, heatahtlik, julge, jutukas. Hea suhtleja, alati millestki rääkida. Saab kõigiga hästi läbi. Ülimalt armas ja kena neiu. Huvitav iseloom. Õega täiesti erinevad tüübid. Katu. Parim patsipunuja. Teab kõiki kaardimänge. Väga hea sõber. Painduv. Ilusad juuksed. Alati valmis aitama. Hea ujuja. Võitleja.


Loreen – väga kena, rõõmsameelne, südamlik  ja tore neiu.  Loterii tüüp. Muutliku iseloomuga. Vahel võib olla väga emotsionaalne. Tark, lahke, armas. Jutupaunik ja juttu jätkub kauemaks. Suhtleb väga paljude ujujatega erinevatest klubidest. Temaga on tore rääkida. Kiire ujuja. Tõsine treenija. Paneb hullu. Avavees on kõva tegija. Korralik. Temale saab loota. Alati õigel ajal kohal, ei hiline. Ka varajastel hommikutel esimene basseini ääres. Võistlustel ergutab kõige paremini. Karjatus on päris kõva. Peale võistluseid on hääl paar päeva ära. Julge. Ei ole nõus alla andma. Huvitav naer. Tema juures on väga lõbus. Hea still. Aitab alati. Jagab. Loeb ja maalib. Päris hea jalkas. Ei maitse pudru moosiga. Tal on alati midagi süüa.

DCIM100GOPROGOPR0242.JPG


Elis – väga tore, armas, lahke, heasüdamlik, hooliv, sõbralik. Kena tüdruk. Ilusad silmad. Ilusad juuksed. Väga hea sõber. Täiega saab nalja. Satub igasugustesse olukordadesse. Tal on alati midagi rääkida. Lemmik sõna, mida kasutab on “inspireeriv”. Väga tark. Teda saab usaldada, ei reeda ja alati toetav. Mõistlik inimene. Omapärane naer. Karjumist on kuulda ühest maja otsast teise. Viitsib trenni teha, aga kooli kõrvalt eriti ei jõua. Jalka on tema puhul välistatud tegevus. Meeldib kaarte mängida. Tihti on kõht tühi.


Anee – ilusad lokid. Jummala äge tüdruk. Kõnnib sirge seljaga. Vaatab õudukaid. Tundub vaikne, aga tegelikult ei ole. Saab palju nalja ning temaga on koos lõbus. Head ideed ja mõtted. Heatahtlik, tore. Ei taha olla viimane.


Mirtel – naljakas, lahke, kiire, armas, heasüdamlik, heatahtlik, hooliv, sõbralik, nunnu ja ilus tüdruk. Armastab loomi. Väga kõva hääl. Kõige parem Stressi mängija. Kavala naeratusega. Kangekaelne. Hea sportlane. Vastupidav, ei väsi ära. Ujub pikemat distantsi. Tegeleb ka triatloniga. Osaleb peaaegu kõikidel võistlustel. Ägedad trikood. Energiat on suurtes kogustes. Võistlushimuline. Võib kiiresti ärrituda. Hoiab omaette. Tugev ja sihikindel treenija. Väga aktiivse eluviisiga, tegeleb paljude asjadega ja jõuab igale poole. Lahedad riided. Talle ei meeldi, kui kellelgi peaks olema sama asi. Loominguinimene. Tore Pipi. Temaga ei ole mõtet vaielda, võidab kõik arutelud. (pildil olev kleit on Mirteli enda looming ja teostus)


Kirke – tore, ilus, rõõmsameelne, heasüdamlik, heatahtlik, lahke, hooliv. Sportlik tüdruk. Treenib korralikult. Ujub hästi. Kiire. Oskab joosta. Täielik jalkaäss. Ägedad riided. Huvitav iseloom. Hea energiaga. Hästi nunnu. Fotogeeniline. Populaarne. Jutukas. Blondiin. Hammustaja. Hea lohutaja. Temaga on väga lõbus ja saab palju nalja. Kui temaga kuhugi minna, tuleb olla valmis, et tahab teha midagi ekstreemset. Alati valmis aitama. Lahe ja armas tüdruk. Oskab teha sušit. Lumelaudur.


IMG_5612Johanna – alati väga tore, rõõmsameelne ja hooliv. Väga jutukas. Hea suhtleja. Tark inimene. Sportlik. Kena ja energiline. Jagab asju. Meeldib ehmatada. Oskab manipuleerida. Saab palju nalja. Hea sõber. Armas. Palju võistlustrikoosid. Jalg läheb tihti krampi. Meie kunstnik. Väga loominguline. Kui ei pea midagi tegema, siis on laisk, aga mitte nagu laisk-laisk. Oskab teha hästi kajaka häält. Unistuste amet on astrofüüsik või astronaut. Tihti dejavu tunded. Satub igasugustesse situatsioonidesse. Meeldib aloe vera jook.


Greete – naljakas, tore, väga sõbralik, heatahtlik, heasüdamlik, kena, armas. Võib tunduda vaikne ja arg, tegelikult väga jutukas ning lärmakas. Pabistaja tüüp. Küsib nii palju küsimusi, et endal läheb ka segamini. Kardab hilineda. Teda on väga kerge ehmatada. Üks silm on suurem kui teine. Väga ilusad ja paksud juuksed. Ei kuula muusikat. Armastab krõbinaid. Meeldib saunatada, kuid ei suuda seal kaua olla. Treenib korralikult, aga võimalusel täiega viilib. Trennis laseb mööda ujuda. Hea ujuja, aga pingutades oleks veel parem. Pallimängud ei ole tema teema. Unistuste amet on psühholoogist hambaarst – inimestel muresid pole ja lisaks ka kena naeratus. Hea sõber.IMG_20200824_181834Miriam
– armas, heatahtlik, tore, sõbralik, heasüdamlik, kena ja seltskondlik. Naeratab palju. Hea huumor. Hea delfiiniujuja. No lihtsalt kütab seda 200m delfa. Arvatavasti varsti TOPi plixidest parim delfaujuja. Nii tubli. Võitleja, alla ei anna. Ujumine on oluline. Päris hea jalkas. Oskab hästi inglise keelt. Lahe tüdruk. Vahest võib olla ka natukene ülbe. Toitub tervislikult. Ilusad silmad. Ei jää magama ilma YouTube´ta. Väga hea sõber. Temaga saab nalja. Õpib hästi.


Polina – heatahtlik, heasüdamlik, lahe, sõbralik, väga tore, energiline. Kena tüdruk. Saab palju nalja. Palju hüüdnimesid. Tundub, et vahel solvunud. Hea ujuja. Võitleja, ei anna kergesti alla. Trennis tihti viilib. Ei lase mööda ujuda. Ägedad riided. Uued tossud ja trixid. Värvib juukseid. TOPi tüdrukud elavad tema šampoonist. Suhtleb kõigiga.


IMG_20200119_122430Marija – rahulik, energiline, viisaksas, väga tore, sõbralik. Võistlushimuline, pingutaja tüüp. Väga ilus tüdruk. Armsad suured silmad. Goša õeraas. Kardab ämblikke. Väga lahe tüdruk. Alati heas tujus. Naeratab palju.


Laura – väga energiline, rõõmsameelne ja tore tüdruk. Korralik ja tubli treenija. Jutustab palju ning kõigiga. Meie tulevikulootus. Sportlik. Võistlushimuline. Kiire ujuja. Hobuste fänn. Meeldib juust. Punapea. Ohtlik tüüp. Kallistaja.

POISID


IMG_9526Mark
– sihikindel treenija. Võtab trenne tõsiselt. Tubli sportlane. Tore, heasüdamlik, arukas, julge, aktiivne. Kenad lestad. Temaga peab läbi saama. Paneb puid kõigile. Abitreener. Päris hea jalkas. Hea rinnuliujuja. Ujudes ei tasu eriti ette jääda. Meie karjajuht. No Sovtsa jääb Sovtsaks, mis seal ikka.


IMG_3123Christopher – väga hooliv ja tore poiss. Väga sihikindel ujuja. Tubli sportlane. Tubli treenija. Rinnulikunn. Rahulik tüüp. Pikk. Hommikuti sööb meist kõige rohkem putru. Vaatab jalkavõistluste videosid rohkem kui ujumisvõistlustest. Mängib jalkat hästi. Laulab küll, aga ujumine tuleb paremini välja. Meeldivad Shanoni laulud. Kihlveokontori juhataja – nii et kui on palju raha üle, teate, kelle poole pöörduda. Teda ei näe kunagi halvas tujus. Hea nali ja veel parem naer.


Robin T. – alati rõõmsameelne. Tore ja sõbralik. Mõistlik inimene. Pullivend. Hea huumorisoonega. Seltskondlik. Töökas. Tubli sportlane. Hea ujuja. Trennis annab endast 110%. Alati kohal. Vihased on lihased. Kihlveokontori asutaja. Jalkat mängib paljajalu. Päris hea väravavaht. Tal on kõige naljakam naer.


Harri – vaikne ja rahulik tüüp, samas ka enesekindel, mõistlik, rõõmsameelne. Väga tore. Tubli sportlane. Hea ujuja. Korralik treenija. Chill. Ei karda ämblikke. Ehitab busse. Mängib hästi jalkat. On ka hea värvavavaht.


Artur – täiega meil multitalent. Pole spordiala, mida ta ei oska. Hea ujuja. Kiire. Korralik treenija. Annab trennis endast 110%. Ujuda võib kõike. Võitleja. Enesekindel. Sihikindel. Trennipoistest kõige parem jalgpallur. Vabal ajal naudib jalkat. Ägedad pallitrikid. Fännab Arsenali. Lemmik jalgpallur Messi. Hea huumor. Väga sõbralik ja tore poiss. Mõistlik ning rahulik. Heasüdamlik. Sümpaatne. Saab kõigiga hästi läbi. Teeb tuju heaks. Lahe tüüp. Hea sõber. Ilus käekiri.


Hans-Mikk – hea ja kiire ujuja, aga trennis ei viitsi käia. Puudub tihti. Laupäeva hommikused treeningud pakuvad kellaajalisi raskuseid. Ootame teda alati trenni. Kui trenni teeb, siis korralikult. Sprinter. Kena pikk poiss. Ilusad silmad. Hea stiil. Ei ole eriline jooksumees. Unekott. Väga tore, sõbralik, heatahtlik ja hooliv. Hea iseloom. Saab kõigiga hästi läbi.


Georgi – tore, abivalmis, rõõmsameelne. Trennis paneb hullu. Treenib tugevalt ja eriti oma lihaseid. Sprinter. Hea ujuja. Lahe vend. Suur ego. Kärsitu tüüp, kannatamatu. Mängib päris hästi jalkat. Hea sõber. Nukid, mees. Keskendub enne starti. Läheb teiste plaanidega kaasa. Hea stiil.


IMG_20200823_103025

Robin – väga tore, lahke, sõbralik, rõõmsameelne ja hooliv. Kiire ujuja. Tubli sportlane. Pingutaja. Treenib hästi. Käib palju jõusaalis. Normaalne tüüp. Saab palju nalja. Seltskondlik. Korralik poiss. Naerab palju. Vahest jääb kahtlaselt vaatama.


Lars – tore, hooliv, sõbralik, jutukas, naljakas ja julge poiss. Vahest tüütu. Hea ujuja. Tubli nii koolis kui ka vees. Äkki tõusis tuhast ning üllatas oma kiirusega. Suured eesmärgid. Aastaga palju arenenud. Võitleja. Trennis teeb üldiselt korralikult. Kui WC-d enne trenni algust ei külasta, siis trenn ebaõnnestub. Väljumiste ekspert. Tore on temaga rääkida. Vahel üle piiri kuri. Jalkas osav. Hea maffia jutustaja. Tossu ärikas. Osaleb kõikides jalanõude loosimistes. Gamer. Kuulab kui on väga vaja.


IMG_20200227_112210Franz – rahulik, mõistlik, tark ja sportlik tüüp. Tore iseloom. Tundub vaikne, tegelikult ei ole. Korralik treenija. Sõidab hästi ratast. Jalkas päris hea. Päris head naljad. Mõnus mees. Tabavate lööklausetega. Kenad juuksed. Armas naeratus. Hea kaardimängudes.


IMG_20200619_131045Oliver – äge poiss. Oskab hästi tuju tõsta. Hea ujuja, kiire. Korralik treenija. Treenib 2x rohkem kui vend. Hakkab meeldima mingi fraas, siis korrutab seda järgmised pool aastat. Tore, armas, sõbralik, heasüdamlik, jutukas. Saab kõigiga hästi läbi. Hea huumorimeel. Kohati võib olla liiga õel nali. Enesekindel, samas ka vahest häbelik. Oll on meil kaval rebane. Gamer.


cofKarl Erik – tore ja heatahtlik poiss. Lahe sell. Gamer. Ilusad silmad. Head naljad.


IMG_20200823_102721Ruut Kristjan – vaikne ja tore poiss. Mängib päris hästi jalkat. Triblaja. Punased põsed. Gamer.


IMG_20200823_102939Frode – päris pull vend. Salapärane tüüp. Krooksu kunn. Ratas kaalub vähem kui ujumisprillid. Hea soeng ja stiil. Vaatab palju videosid. Ei saa naljale alati pihta. Miriami klassivend. Hea ujuja. Osav pallimängija. Sõidab hästi rattaga. Energiline. Kõva hääl. Gamer. Tore, sõbralik, jutukas.


Ernest – väga tore, sõbralik, viisakas, energiline, heatahtlik, armas ja naljakas poiss. Hernes. Hea ujuja. Trenni teeb korralikult, kuni teatud kellaajani, siis algab viilimine. Võistlustel võitleb ja pingutab. Kena poiss. Lahe vend. Bestikas. Koristab meie tuba. Julge. Ütleb kõigile “tšau”. Räägib palju ja koguaeg. Jagab süüa. Teeb nalja.


cofHans Kristian – sõbralik, viisakas, tore, naljakas, jutukas. Mees teab, mis mees räägib. Sauna vend. Joob palju teed. On tihti trennis. Saali ei jõua.


Ragnar – väga lahe poiss. Tore ja vaikne. Kaks erinevat isiksust – ühel hetkel suht chill, järgmisel hetkel jube energiline. Vajab proteiini. Ainult luu ja nahk. Ei imesta, miks ta bassus külmetab. Lööb ennast tihti ära.


 Martin – lahe vend. Rahulik tüüp. Temaga saab nalja. Oskab hästi joonistada. Ta on tore, rõõmsameelne, jutukas, tark ja mõistlik poiss. Kiire ja sportlik. Ujub hästi. Jalkakunn. Hea sõber.


Maur Jakob – hea ja kiire ujuja. Tulevikulootus. Korralik treenija. Ilus tehnika. Osav. Naljakas. Lahe poiss. Sõbralik.


Raoul Robert – tore ja lahke. Rahulik tüüp. Omas mullis. Tihti segaduses. Hea sõber. Korralik treenija. Suur YouTube sõber.


Kaspar – jutukas, tore, rõõmsameelne ja sõbralik poiss. Nunnu. Huvitavad mõtted. Konks on Konks. Omapärane rattasõidu tehnika. Väike veel.