Lapsevanemale

 

TEADMISEKS TREENINGUTEL KÄIVA NOORUJUJA LAPSEVANEMATELE!

Ujumine on üks tervislikumaid vigastusteta spordialasid, mida noored saavad harrastada. Ujumine on kaunis ja nauditav spordiala, mis tugevdab luustikku ning lihaseid, parandab rühti ja koordinatsiooni, arendab kopsumahtu ning karastab. Peale selle on ujumine parim viis lõdvestamiseks ja ka traumadest taastumiseks. Paraku on ujumistreening mõnus ja nauditav vaid siis, kui on omandatud vähemalt elementaarne ujumisoskus.
Lapse treeningutel osalemine tõstab eneseusku, õpetab distsipliini, enesekindlust ja teistest lugupidamist. Eelkõige on see hea võimalus teha füüsilist tööd ning olla omavanustega kooliväliselt koos.
Treeningud õpetavad noortele kohusetunnet, pingetaluvust, toimetulemist igapäevase stressiga ning tasakaalu leidmist treeningu ja õppetöö vahel.

Teadmiseks lapsevanemaile:

* palume lapsevanemaid  kindlasti  teavitada treenerit oma lapse terviseprobleemidest, mis võivad mõjutada igapäevast treeningtööd ning osalemist treeninglaagrites.

*Lapsel peavad treeningutele tulles olema kaasas vajalik treeningriietus – õuetreeninguteks vastavad dressid ja jooksujalanõud, veetreeninguks trikoo või ujumispüksid, ujumismüts, ujumisprillid, rätik, ujumistallad ja pesemisasjad.

  • Ootame noori treeningutele võimalikult palju kordi nädalas.
  • Treeningvahendid on nendele rühmadele klubi poolt ( v.a. nooremate eliitgrupp, kes harjutab juba isiklike treeningvahenditega).
  • Lapse haigestumisest andke palun treenerile kohe teada telefoni või meili teel.
  • Tundke huvi tema treeningtegemiste vastu
  • Infot erinevate vanuste võistlussarjade ja laagrite kohta leiate meie klubi kodulehelt www.topswimclub.ee ning võite alati küsimustega ka treenerite poole pöörduda.
  • Sportlik ja karastunud laps põeb külmetushaigusi läbi kergemini ja ei peaks peale haigust nädalateks treeningutest eemale jääma.
  • Võimaluse korral ootame lapsi  kindlasti  igasse treeninglaagrisse. Treeninglaager on parim koht, kus õppida iseseisvust ning võib-olla leida sõpru kogu eluks.
  • Suhelge treeneritega. Nad on hea meelega vastamas kõikidele Teie last puudutavatele küsimustele.