VÄRSKE AUSTRAALLASE SIGRIDI SÕNUM KOJUJÄÄJATELE

„Miks?“ on küsimus, mis tuli pea kõigile mõttesse, kui teatasin, et suundun  augustis Austraaliasse Southporti treenima. Vastus: MINU SISETUNNE. Kusagil  sügaval hingesopis oli juba kaks aastat pisike peenike hääl mulle alatasa  sosistanud: „Austraalia idarannik on sinu jaoks.“ Veidi üle kuu aja olen  siin maakera kuklapoolel pesitsenud ja, kuigi ei taha midagi ära sõnuda,  võin südamerahuga öelda, et see on kahtlemata üks minu elu parimaid  otsuseid.

Treeningud on muidugi rasked, kuid muud moodi ei saagi, kui edasiminekut  tahad näha. Tänu keskkonna ja kliima vahetusele, vaimsele pausile pärast  MMi ja ootusärevusele uue hooaja ees lausa pakatan motivatsioonist ning  olen õppinud ujumisest veelgi rohkem rõõmu tundma.

Saadan Teile kõigile palju D-vitamiini, naeru, enesekindlust ja tahtejõudu!  Tundke ujumisest rõõmu, seadke eesmärke, nähke vaeva ja tehke seda, mis  Teile naeru suule toob.

Sigrid

PS.  Kui ujumishuvilistel on Sigridile küsimusi tema Austraalia elu-olu kohta, siis kirjutage või öelge need treeneritele. Kogume teemad kokku ja saadame vastamiseks Sigridile.

IMG_1445