KIIREMAD VORMIPROOVID  RIIAS

Trennide vahel vurasime ujujatega Läti poole. Eelmisel nädalavahetusel loksus vesi üle äärte Riias Daugava basseinis. Väike, kuid sügav ujula kees soojenduse ajal nagu sipelgapesa ja põhimure oli, et mitte pihta saada ja “elusalt” starti jõuda. Oma vimkasid viskas see bassein nii nagu sai. Oli selleks siis sügavus või libedad seinad. Nii et oma ala proffidelgi nõudis bassein osavust ja kavalust. Kes finaalikohad välja ujusid, said õhtul teha korraliku soojenduse, testida kõike, mis võimalik ning võimalusel aegu veelgi parandada. Mõnel õnnestus see paremini. Mõni peab veel harjutama enda kokkuvõtmist finaaliks. Vormikõver võib veel oma tõusmist oodata, sest põhiteeningud veel varitsevad põõsastes ning ootavad oma tegemisi. Siiski oli toredaid starte ja pingutusi. Eriti teeb heameelt meie klubi teateujumiste võidud ja medalikohad.
Hetkel laagerdame juba Tenerife päikese all ja kilomeetrid tublisti kogunevad – JUHHEI,  saadame päikest teile ja sukeldume ikka treeningutesse!!!!! Juba hingavadki meile kuklasse Eesti Lühiraja Meistrivõistlused.

Rohkem pilte Läti Ujumisliidu facebook’i lehel.